Trzewiki robocze

Cena

210,00 zł - 1 650,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Kolekcja

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Liczba produktów: 72

Każdy pracownik hali produkcyjnej wie, że dobre buty to podstawa. Chronią one stopę przed niespodziewaną kolizją i zapewnią bezpieczeństwo w miejscu pracy. Trzewiki robocze profesjonalnej firmy to podstawa podczas długich godzin pracy fizycznej.

Wysokie buty robocze to dobra ochrona

Każda stopa potrzebuje ochrony. Pracując na hali produkcyjnej, ważne jest odpowiednie unieruchomienie oraz ochrona przednich części stopy. Trzewiki robocze zapewnią Ci komfort pracy i bezpieczeństwo. Każdy but roboczy powinien posiadać wbudowaną w przednią część twardą nakładkę, która chroni stopę przed urazami. Może ona być wykonana z metalu lub sztucznego szkliwa.

Wysokie buty robocze to zazwyczaj buty unisex, jednak to buty robocze męskie wysokie są najbardziej popularną frazą wyszukiwaną przez klientów, którzy chcą wybrać dobre obuwie do pracy. Jednak w naszej ofercie nigdy nie zabraknie także butów roboczych dla kobiet. Przykładem są buty robocze marki Puma, które zadowolą najbardziej nawet wybredne gusta.

Buty robocze wysokie letnie?

Wśród trzewików roboczych wyróżniamy buty robocze wysokie, które sprawdzą się do pracy w chłodniejszych warunkach, oraz półbuty, odpowiednie do pracy z lekkimi materiałami, w miejscach, gdzie pożądana jest większa swoboda ruchów. Do pracy w warunkach ciepłych lub miesiącach letnich, polecamy sandały robocze, które są najwygodniejszą opcją i sprawdzą się w temperaturze dodatniej. Sandały robocze możesz znaleźć w wielu wzorach i kolorach, niektóre z nich są nieco bardziej zabudowane, niektóre posiadają większą wentylację. Polecamy szczególnie markę Albatros, ale równie dobrym wyborem będą na przykład sandały Giasco Florida S1P, czy też amortyzujące stopę, buty robocze Solid Gear Dune, które wykonane są z lekkich materiałów.

Jakie buty robocze zimowe wysokie wybrać?

Jak już zostało wspomniane, buty robocze zimowe to przede wszystkim trzewiki kończące się nad kostką. Niektóre z nich mają ocieplaną podszewkę, jak trzewiki zimowe S3 Helly Hansen Aker, polecane do pracy w ciężkich warunkach, bądź też wodoodporne buty robocze Base Be-Dry Top S3 WR CI HRO SRC, które dzięki dodatkowej izolacji stopy od podłoża sprawdzą się zarówno w ciepłych, jak i chłodnych temperaturach. Buty robocze ocieplane wysokie są wygodne i ochronią Twoją stopę nawet przy minusowych temperaturach, stąd idealnie nadadzą się do pracy na zewnątrz. W naszej ofercie proponujemy także buty robocze skórzane wysokie, które również spełniają standardy BHP, będąc stabilne, a zarazem wygodne.

Buty robocze ocieplane wysokie sprawdzą się również w chłodniach i halach, gdzie pracuje się w niskich temperaturach. Do takich warunków dobrze jest także dobrać rękawice robocze skórzane – mamy w naszej ofercie szeroki wybór ocieplanych rękawic zimowych, które idealnie sprawdzą się do pracy w chłodnych warunkach.

Trzewiki robocze, czy też wysokie buty robocze to podstawowy element wyposażenia każdego pracownika fizycznego – dzięki profesjonalnemu wykonaniu, wybierając buty robocze naszej firmy zyskujesz wygodę i komfort pracy.