Lista produktów marki Puma

Cena

390,00 zł - 615,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Norma

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Liczba produktów: 11

Puma to marka obuwia znana chyba każdemu. Największa jej popularność związana jest z obuwiem sportowym, a jednak producent wciąż może nas zaskoczyć. Puma od niedawna produkuje bowiem również obuwie robocze, i są buty najwyższej jakości.

Buty robocze Puma

Buty robocze Puma, dostępne w naszej ofercie posiadają różne kroje i rozmiary. Oryginalne logo Puma, a także trwałość materiałów i wygoda, zapewnią każdemu użytkownikowi butów ochronnych Puma największą satysfakcję. Wszystkie buty Pumy robocze muszą przede wszystkim spełniać standardy bezpieczeństwa. Buty BHP Puma spełniają i obejmują zasadniczo trzy klasy bezpieczeństwa: S1, S2 i S3. Każda klasa dostosowana jest do stopnia bezpieczeństwa w danym zakładzie i stworzona jest względem norm BHP. Kierując się wyborem, zorientuj się, jaki stopień bezpieczeństwa wymagany jest w Twoim zakładzie. Warto wybrać buty antypoślizgowe, które zapewnią dodatkową ochronę w miejscu pracy.

Co jeszcze sprawia, że buty robocze Puma są wyjątkowe? Puma to producent butów sportowych, firma wie zatem doskonale, jak stworzyć but, który będzie jednocześnie wygodny, lekki i bezpieczny. Połączenie tych dwóch technologii (nastawienie na bezpieczeństwo w pracy oraz sportową lekkość) zaowocowało zupełnie wyjątkową serią butów roboczych tej marki.

Buty robocze damskie Puma

Dzięki swoim opływowym kształtom i modnym kolorom, obuwie to doskonale sprawdzi się jako modele dla pań. Buty robocze damskie Puma to przede wszystkim modele lekkie i zwiewne, a zarazem bezpieczne i stabilizujące stopę.

Wśród butów roboczych Puma, ze szczególnym nakierowaniem na buty robocze damskie Puma, możemy znaleźć zarówno trzewiki robocze, takie jak trzewiki robocze Puma Velocity 2.0 Mid S3 żółte ESD, czy nieco bardziej masywne trzewiki robocze Puma Borneo S3, a także półbuty, takie jak choćby półbuty robocze Puma Blaze Knit Low S1P HRO SRC. Każdy z tych modeli zapewni stopie komfort i odpowiedni oddech podczas wielu godzin pracy na hali produkcyjnej. W naszej ofercie możesz znaleźć buty zarówno na zimę, jak i na lato. Buty robocze zimowe będą ocieplane, z kolei buty robocze letnie charakteryzować się będą przewiewem i lekkością. Wybór jest bardzo duży, warto więc dostosować typ buta do zakładu, w którym pracujesz, oraz do swojego gustu.

Jakie buty ochronne Puma wybrać?

Buty robocze Pumy posiadają wbudowane w czubek i górną część buta metalowe noski, które zabezpieczają osobę je noszącą przed potencjalnymi uszkodzeniami. Dobrze zamontowana metalowa blaszka ochroni Twoje palce nawet w przypadku silnego wstrząsu i sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oprócz metalu, zamiennie stosuje się również blaszkę z włókna szklanego. W przypadku butów ochronnych ważna jest przede wszystkim stabilizacja stopy. Buty Puma robocze świetnie sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju pracach produkcyjnych czy budowlanych. Ich elegancki design sprawi, że możesz w nich pójść bezpośrednio do pracy lub wracać z zakładu nie zmieniając obuwia – lekkość i wygoda spowodują, że nawet nie poczujesz, że masz na sobie buty robocze.

Buty robocze Puma ma co dzień i do pracy...

Teraz możesz używać swoich ulubionych butów Puma nie tylko na co dzień, ale również w swojej pracy. Produkowane z dbałością o szczegóły i wykończenie doskonale się prezentują i oferują doskonały komfort. Dział projektowy marki postawił nacisk na design i kolorystykę butów. Jaskrawe kolory oraz odważne połączenia stylów dały doskonały rezultat wizualny.

Wielu klientów nadal jest zdumionych, że można kupić robocze Pumy z podnoskiem i w nich pracować. Naszym zdaniem to doskonała alternatywa dla nudnych butów ochronnych. Buty do swojej pracy możesz wybrać spośród naprawdę szerokiego asortymentu Puma. Znajdziesz u nas buty ochronne Puma w stylistyce adidasów, ale również przewiewne sandały robocze na lato i wysokie buty zimowe. Wybierając model dla siebie, kieruj się branżą, w której pracujesz. Jeśli większość pracy wykonujesz wewnątrz wybierz swoje Pumy z kolekcji sportowej, w której znajdziesz sporo modeli obuwia o różnych klasach ochrony i kolorystyce.

Na szczęście już nie musisz szukać butów roboczych marki Puma na Allegro czy innych serwisach. Tworzymy tu oficjalny sklep z butami marki Puma Safety. Możesz więc kupić je ze sprawdzonego źródła od oficjalnego dystrybutora. Wprowadziliśmy do sprzedaży obuwie robocze Pumy w klasie od S3 do S1, a więc we wszystkich wymaganych przez normy poziomach.