Stopery i zatyczki do uszu

Cena

0,00 zł - 150,00 zł

Marka

Liczba produktów: 5

Ochrona zdrowia i życia w pracy to niezwykle ważna kwestia, dlatego kiedy w grę wchodzi zagrożenie utraty słuchu, warto jest zainwestować w dobre stopery do uszu.

Stopery do wielokrotnego użytku

W naszym asortymencie bez problemu znajdziesz zatyczki do uszu wielokrotnego użytku. Oznacza to tyle, że bez problemu z pomocą prawidłowej konserwacji i pielęgnacji, możesz używać ich przez długi czas. Częsta konserwacja zatyczek do uszu wpływa na podniesienie poziomu higieny.

Korki do uszu

Najlepsze zatyczki do uszu to te, które nienagannie wyeliminują dochodzące do nas hałasy o wysokim natężeniu. Dobór zatyczek do uszu warto dopasować do obowiązujących zasad, specyfikacji na miejscu pracy. Posiadamy stopery do uszu wykonane z różnych materiałów, takich jak: pianka poliuretanowa, elastomer (hipoalergiczny silikon) i wiele innych. Staramy się by w naszym sklepie była możliwość zakupu profesjonalnych stoperów do uszu tylko od rekomendowanych firm. Dlatego w naszym sklepie online na balticbhp.pl oraz stacjonarnie w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku znajdziesz takich producentów: 3M i Howard Leight. Zatyczki do uszu są bardzo małe, dlatego przy ich produkcji wymagana jest dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Te marki za sprawą najnowszych technologii i materiałów troszczą się o to by stopery nie przepuszczały hałasu.

Profesjonalne zatyczki do uszu

Profesjonalne zatyczki do uszu powinny przede wszystkim gwarantować bezpieczeństwo, ale także być wygodne i komfortowe. Profesjonalne zatyczki zarówno jednorazowego, jak i wielorazowego użytku zostały wyprofilowane w taki sposób by umożliwiały łatwą aplikację. Jeżeli pracujesz w miejscu, w którym jesteś narażony na bardzo wysokie dźwięki i czujesz, że zatyczki do uszu nie wystarczą, koniecznie sprawdź także ochronniki słuchu.

Wkładki przeciwhałasowe

Rolowane wkładki przeciwhałasowe wykonane z pianki poliuretanowej doskonale dopasowują się do kształtu kanału słuchowego, zapewniają tym samym komfort użytkowania. Niektóre modele wkładek przeciwhałasowych dostępnych w naszym sklepie uzupełnione zostały o sznurek. Sznurek wyeliminuje możliwość łatwego zgubienia się zatyczek oraz upadek w zabrudzone miejsce. Chcemy żebyś w pracy czuł się bezpiecznie, dlatego dbamy o to byś w naszym sklepie znalazł także najlepszą ochronę dla swojej głowy. Dostępne hełmy i kaski ochronne jedne z najważniejszych środków ochrony pracowników, nie tylko zabezpieczają głowę przed urazami, ale także chronią przed innymi niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi.

Zatyczki do uszu 3M – na czym się skupić?

Najczęstszym wyborem są słuchawki firmy 3M, które zawdzięczają swą popularność między innymi dbałości o szczegóły oraz jakości materiałów używanych do produkowania zatyczek. Polecamy wkładki przeciwhałasowe 1261, dlaczego? Ponieważ są miękkie, elastyczne i dopasowują się do kanału słuchowego. Dodatkowym autem tych zatyczek jest plastikowe pudełko. Po użyciu tych wkładek przeciwhałasowych, możesz odłożyć je do pudełka, dzięki temu unikniesz niepożądanych zabrudzeń i zanieczyszczeń.