Buty robocze Puma

Cena

405,00 zł - 615,00 zł

Rozmiar

Kolor

Materiał

Norma

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Liczba produktów: 11

W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone modele butów roboczych Puma, wykonanych z najwyżej klasy materiałów. Dzięki temu, kupując u nas, możesz czuć się bezpiecznie!

Buty robocze S3 Puma

Wszystkie buty ochronne w naszym sklepie przynależą do klas bezpieczeństwa. Buty robocze Puma obejmują różne klasy bezpieczeństwa m.in. S1, S2, S3. Klasa butów roboczych Puma oznacza, że buty, które wybierasz gwarantują bezpieczeństwo Twoim stopom na określonym poziomie. Dzięki przypisanej klasie, buty robocze BHP zaopatrzone są np. w podnosek ochronny z blachy, który zabezpieczy Twoje stopy przed uderzeniami z energią nawet do 200 J. Obuwie Puma znane jest przede wszystkim ze sportowych fasonów butów, a co za tym idzie wygodnych, przewiewnych, lekkich i elastycznych. Wyobrażasz sobie buty robocze tak wygodne, jak sportowe? Wypróbuj buty robocze BHP Puma, a dowiesz się, jakie to wspaniałe uczucie. Stopy nie zmęczą się ciężkimi butami, a wielogodzinne zmiany w pracy już nie będą tak doskwierać. Dodatkowym atutem tej firmy jest to, że buty robocze zachowują także swój sportowy, wyjątkowy wygląd.

Buty ochronne Puma

Szukasz butów ochronnych, których cena będzie adekwatna do jakości, a wybór zadawalający? Obuwie robocze Puma dostępne jest w różnych fasonach, takich jak: sandały ochronne, trzewiki, półbuty oraz w różnych wariantach kolorów: białe, czarne, niebieskie itd. Możesz zmieniać buty, jak rękawiczki, a dalej będziesz miał w czym wybierać. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór nie jest łatwy, dlatego postaraj skoncentrować się na doborze butów do wymogów bezpieczeństwa w pracy. Ważnym czynnikiem jest także pora roku, w naszym sklepie znajdziesz wysokie oraz zimowe buty robocze Puma, ale także takie dostosowane do cieplejszych pór roku. Nie ważne, czy pracujesz na zewnątrz, czy w środku budynku, buty dzięki dobrej wentylacji poradzą sobie w każdych warunkach.

Cena obuwia roboczego Puma

W naszej ofercie butów roboczych Puma dostępny jest szeroki asortyment możliwości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz męskich butów roboczych Pumy z plastikowym czy metalowym noskiem wszystkie buty robocze tej firmy wraz z ceną i opiniami znajdziesz na naszej stronie. Wszystkie produkowane są z nowoczesnych, testowanych tworzyw w trosce o Twoje bezpieczeństwo. Cena tych butów zależna jest w dużej mierze od klasy ochrony oraz parametrów. W sklepie internetowym i stacjonarnym w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku znajdziesz także popularne wśród naszych klientów buty robocze Caterpillar oraz buty robocze Engelbert Strauss. Jeżeli mieszkasz w pobliżu zajrzyj do nas i przymierz buty, które wpadły Ci w oko. Przekonaj się na własnej skórze, że materiały dostępnych u nas artykułów są z najwyższej półki.