W Baltic BHP zapłacisz za swoje zamówienie jedną z kilku wygodnych metod płatności.

Płatności online

Płatności online realizujemy za pomocą operatorów: Przelewy24 oraz PayPal. Zaletą tej formy płatności jest to, że środki niemal natychmiastowo trafiają do nas, dzięki czemu możemy szybciej przystąpić do realizacji Twojego zamówienia. Pamiętaj, że wybierając płatności online należy od razu opłacić zamówienie. W przypadku trudności z opłaceniem zamówienia, np. jeśli przypadkowo zamkniesz stronę w przeglądarce, skontaktuj się z nami, a Biuro Obsługi Klienta wygeneruje dla Ciebie link do strony, na której opłacisz zamówienie.

Płatność przelewem

Za zamówienie możesz zapłacić przelewem tradycyjnym, wpłacając środki na konto podane poniżej. Płacąc przelewem nie zapomnij o podaniu w tytule numeru zamówienia, a jeśli do zakupu ma być wystawiona faktura - podaj w tytule przelewu także NIP. Każde zamówienie należy opłacić osobnym przelewem. Pamiętaj, że do realizacji zamówienia przystąpimy dopiero po zaksięgowaniu przelewu. 

Przelewu należy dokonać na rachunek Baltic BHP w Alior Bank S.A.: 71 2490 0005 0000 4600 1188 1454.

W przypadku powyższych form płatności na środki czekamy maksymalnie do 3 dni roboczych. Po tym czasie produkty nie będą dłużej zarezerwowane - jeśli zostaną wyprzedane zanim zaksięgujemy płatność, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Za pobraniem

Wybierając płatność za pobraniem, za zamówienie zapłacisz odbierając paczkę od kuriera lub w paczkomacie. Sprawdź poprawność adresu dostawy oraz podanego przez Ciebie numeru telefonu. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę płatności - kurier nie musi wydać Ci reszty.

Gotówką lub kartą - przy odbiorze osobistym

Zamawiając produkty z odbiorem osobistym w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, możesz zapłacić za nie gotówką lub kartą.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.