Rękawiczki jednorazowe

Dostępne w 24H

Rozmiar

Liczba produktów: 2

Rękawiczki jednorazowe to podstawowy i powszechnie dostępny środek ochronny stosowany jako zabezpieczenie przed drobnoustrojami, zabrudzeniami i innymi niewielkimi zagrożeniami spotykanymi nie tylko na stanowisku pracy, ale także podczas różnego rodzaju czynności, np. prac domowych.

Rękawice jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe są dostępne na rynku w wielu wariantach, począwszy od materiału wykonania, przez dostępne rozmiary i kolory, aż po wielkość opakowania. Ze względu na zastosowany materiał wyróżniamy m.in. rękawice jednorazowe nitrylowe, lateksowe, foliowe, gumowe, a nawet neoprenowe. Rękawiczki jednorazowe nitrylowe są zdecydowanie najmocniejsze – cechują się większą odpornością na rozdarcie niż modele lateksowe i silikonowe. Dodatkowo najlepsze rękawiczki jednorazowe często są odporne nawet na długotrwałe działanie przemysłowych środków chemicznych , dzięki czemu tego rodzaju rękawice można wykorzystać np. do mycia z użyciem silnych środków czystości. Szukając rękawiczek jednorazowych kuchennych i gastronomicznych, np. foliowych czy winylowych, należy sprawdzić, czy są one dopuszczone do kontaktu z żywnością, ponieważ wiele tego typu produktów nie nadaje się na rękawiczki spożywcze. W służbie zdrowia, zakładach kosmetycznych i przychodniach weterynaryjnych najlepiej sprawdzą się sterylne, jednorazowe rękawiczki medyczne, zwłaszcza jałowe, ponieważ zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dla mechaników polecamy natomiast warsztatowe rękawiczki jednorazowe, mocne i olejoodporne. Co ważne, oprócz krótkich, standardowych modeli wielu producentów ma w swojej ofercie także długie rękawice robocze.

Rękawiczki jednorazowe dla alergików

W przypadku wrażliwej skóry i skłonności do alergii należy obowiązkowo sprawdzić, z czego są wykonane wybrane rękawiczki jednorazowe, czy są antyalergiczne albo bez lateksu. Nawet ekologiczne rękawiczki jednorazowe mogą uczulać, jeśli będą zawierały białka naturalnej gumy lub podrażniające substancje. W razie wątpliwości, gdzie kupić rękawiczki jednorazowe, czy to foliowe, gumowe czy neoprenowe, warto zasięgnąć opinii innych klientów, a ponadto zweryfikować, czy wybrany model spełnia wymagania odpowiednich norm. Znaczenie ma jakość zastosowanych materiałów, trwałość produktu, a także producent, dlatego w sklepie Baltic BHP oferujemy tylko sprawdzone, wytrzymałe rękawiczki jednorazowe od najlepszych firm. Dzięki temu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, zamiast tego możesz skupić się na wyborze wygodnego modelu, który spełni Twoje oczekiwania. Nasz asortyment to najlepsze rękawiczki jednorazowe bezpudrowe i pudrowane, dostępne w wielu kolorach: czarne, niebieskie, białe, zielone, a nawet różowe. Jeśli wiesz już, jaki model rękawiczek jednorazowych jest dla Ciebie, nie zapomnij wybrać właściwego rozmiaru: XS, S, M, L lub XL. To bardzo ważne, ponieważ dobrze dobrany rozmiar zapewnia wygodę użytkowania i właściwą ochronę

Cena rękawiczek jednorazowych

Ile kosztują ochronne rękawiczki jednorazowe? W zależności od producenta i zastosowanego materiału, nawet do ponad 100 zł za opakowanie. Warto zauważyć, że cena rękawic jednorazowych idzie w parze z wytrzymałością, dlatego mocne modele z nitrylu czy lateksu sprawdzą się lepiej niż najtańsze produkty z folii. Dzięki ilości nawet 100 par w opakowaniu, rękawiczki jednorazowe mają niską cenę jednostkową i po kalkulacji okazuje się, że można tanio zaopatrzyć się w solidny produkt. Przed ostatecznym wyborem najlepiej odpowiedzieć sobie na pytanie po co kupuję rękawiczki jednorazowe, czy mają być przeznaczone do warsztatu, do kuchni czy przychodni – dzięki temu wiadomo, jakie cechy powinien mieć wybrany produkt i czy konieczny jest wybór wzmacnianych, nitrylowych rękawic. Podstawowe jednorazowe rękawiczki gumowe można kupić już w cenie kilkunastu złotych, a w wielu przypadkach są one zupełnie wystarczające do potrzeb użytkowników. Zapoznaj się z ofertą Baltic BHP i wybierz rękawiczki od najlepszych producentów, a zachwycisz się ich wygodą i wytrzymałością.