Paski i szelki do spodni roboczych

Cena

15,00 zł - 180,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Kolekcja

Cechy materiału

Liczba produktów: 34

Pasek lub szelki do spodni są bardzo ważnymi elementami garderoby roboczej. Zapewniają Ci komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo w wykonywanej pracy.

Jakie paski męskie do spodni roboczych

Pracujesz wiele godzin i nie lubisz, jak Cię coś rozprasza? Ciągle zsuwające się spodnie z bioder nie pozwalają Ci się skupić? W takim razie powinieneś zainwestować w pasek BHP do swoich spodni roboczych. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór męskich pasków roboczych. Jeżeli lubisz rzucać się w oczy to dobrze trafiłeś, bo u nas dostępne są różne kolory męskich pasków roboczych: czarne, niebieskie, żółte, szare i wiele innych. Zwróć uwagę na kontrastowe, przyciągające wzrok paski firmy Snickers – model 9004. Wyjątkowy wygląd pasków tej firmy, nie pozwoli Ci przejść niezauważonym. Natomiast jeżeli preferujesz stonowany styl i funkcjonalność także poza pracą, polecamy paski firmy Engelbert Strauss. Staramy się byś wśród naszych artykułów znajdował jedynie najwyższej klasy odzież roboczą pochodzącą od światowych, rekomendowanych marek. Wychodzimy na wprost Waszym oczekiwaniom, szukając jak najlepszych materiałów.

Parciane paski z klamrą

Możesz wybierać wśród wielu dostępnych materiałów pasków do spodni roboczych: parciane nylonowe, bawełniane, poliestrowe, polipropylenowe z elastanem i skórzanymi wstawkami, poliamidowe ze stretchem i in. Przyczyną spadających spodni roboczych, może być też fakt, że są one już zbyt zużyte. W tym celu także warto zajrzeć do naszych sklepów. Spodnie robocze wszystkich najlepszych firm w jednym miejscu - na balticbhp.pl! Jeżeli szukasz parcianego paska z klamrą to warto dobrać go do noszonych spodni roboczych, na pewno będzie to wyglądać efektownie. Twój strój roboczy zaopatrzony w pasek z klamrą doda Ci profesjonalizmu i stylu na co dzień.

Szelki do spodni roboczych

Czujesz, że pasek nie będzie wystarczający? W sklepie online balticbhp.pl, a także w stacjonarnie w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku, znajdziesz także szelki do spodni roboczych! Spróbuj czegoś nowego. Szelki robocze dla mężczyzn są idealną alternatywą dla tradycyjnych pasków roboczych. Dzięki nim będziesz miał pewność, że nic się nie zsunie, bo utrzymają Twoje spodnie na odpowiednim poziomie. W naszym zaopatrzeniu dostępne są elastyczne, bardzo wygodne i niezwykle funkcjonalne męskie szelki do spodni roboczych. Sprawdzą się idealnie nie tylko do pracy, ale także do codziennego użytkowania. Regulowana długość szelek do spodni roboczych zapewni Ci łatwość dopasowania do ubrań roboczych, znajdujących się już w Twojej szafie lub tych dostępnych u nas.