Odzież robocza damska

Dostępne w 24H

Kolor

Marka

Rozmiar

Spodnie elastyczne

Cechy dodatkowe

Krój

Materiał

Cechy dodatkowe

Warstwa

Kaptur

Kolekcja

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Cechy materiału

Typ boa

Liczba produktów: 63

Damska odzież robocza to artykuły, które są niezwykle trudno dostępne na rynku odzieży roboczej. Jednak w naszym sklepie staramy się to zmienić i zapewnić odzież roboczą dla profesjonalistek.

Damskie ubrania robocze

Odzież robocza damska jest niezwykle pożądana i jednocześnie unikatowa. Dzieje się to za sprawą niepowtarzalnego wyglądu produkowanych ubrań. Damska odzież robocza tworzona jest z myślą o kobietach wymagających dlatego produkowane artykuły są niesamowicie funkcjonalne i wyjątkowe.

Damska odzież ochronna BHP

Odzież ochronna dla kobiet jest niezmiernie istotną kwestią. Każda z nas w pracy chce się czuć maksymalnie komfortowo i bezpiecznie na swoim stanowisku. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom, teraz w naszych sklepach znajdziesz wszystkie potrzebne elementy damskiej odzieży roboczej! Spodnie robocze damskie, bielizna termoaktywna damska, a także bluzy i kurtki BHP, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Wszystko to w trosce o Twoje bezpieczeństwo. Jednym z najważniejszych elementów odzieży roboczej potrzebnych w pracy są niewątpliwie buty robocze damskie. Buty ochronne o odpowiedniej klasie bezpieczeństwa dostosowanej do specyfikacji stanowiska pracy zapewnią Ci ochronę przed ciężarami, które mogą zagrażać Twoim stopom. Akcesoria robocze damskie, jak: paski, szelki, chusty, szaliki oraz skarpetki sprawią, że Twój wygląd będzie kompletny i wyjątkowy.

Odzież robocza dla kobiet

Cały strój ochronny potrzebny Ci do pracy, możesz skompletować bez problemu na naszej stronie internetowej. Najlepsza odzież robocza najlepszych światowych producentów odzieży roboczej dostępna jest w naszym sklepie. U nas znajdziesz marki odzieży roboczej, takie jak: Snickers, Engelbert Strauss oraz Dassy Workwear. Są to marki zapewniające nie tylko najlepsze materiały odzieży roboczej, ale także nowoczesny wygląd produkowanych artykułów. Pamiętaj, że zakup odzieży roboczej warto jest wybrać na podstawie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dostępnych na Twoim stanowisku pracy.

Strój roboczy damski

W naszym sklepie online na stronie internetowej balticbhp.pl, a także w sklepach stacjonarnych w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku znajdziesz absolutnie wszystko czego Ci trzeba. Koszulki i bluzy robocze zostały specjalnie skrojone w taki sposób by idealnie mogły dopasować się do damskiej sylwetki. Tak byś poczuła się komfortowo na swoim miejscu pracy. Zapewnimy Ci także bogatą, urozmaiconą kolorystykę ubrań roboczych, dzięki czemu przyciągniesz uwagę otoczenia i poczujesz się profesjonalnie. Polecamy przede wszystkim bluzy robocze z kapturem firmy Snickers Workwear. Cieszą się one uznaniem w świecie ubrań roboczych. Wykonane z mieszanki bawełny i poliestru, wyglądają profesjonalnie i dostępne są w trzech kolorach. Ściągany kaptur, oraz ściągacze na rękawach i w pasie, zapewni Ci ochronę przed niechcianym zimnem i wiatrem. Większość damskich ubrań roboczych produkowanych jest w taki sposób byś mogła nosić je nie tylko w pracy, ale także poza nią. Nie wybieraj najtańszej odzieży roboczej, pamiętaj, że na własnym zdrowiu nie warto oszczędzać!