Buty robocze S1

Cena

135,00 zł - 1 110,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Kolekcja

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Liczba produktów: 51

Buty robocze S1 - podstawowa ochrona stóp pracownika

Buty robocze z kategorii S1 to podstawowa klasa ochrony obuwia roboczego zgodna z normą bezpieczeństwa EN ISO 20345:2011, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość. Charakteryzują się one ochroną palców zgodną z klasą S1, co oznacza, że posiadają osłonę na uderzenia o energii 200 J oraz cechy antyelektrostatyczne. To podstawowe cechy bezpieczeństwa butów roboczych ochronnych o klasie S1. Jednak w BalticBHP stawiamy na nowoczesne rozwiązania i komfort noszenia, dlatego wybieramy do naszej oferty półbuty robocze S1 oraz trzewiki robocze S1 markowych producentów o doskonałym wyglądzie, komforcie noszenia. Dodatkowo, stawiamy na wybór lekkich i elastycznych butów ochronnych z certyfikatem S1 co znacznie poprawia komfort użytkowania podczas długotrwałego noszenia.

Podnosek w butach ochronnych S1

W ofercie naszego sklepu znajdziesz obuwie ochronne S1 z podnoskiem z różnych materiałów. Podnoski ochronne butów roboczych zazwyczaj wykonane są z metalu, który jest najpopularniejszym ale i najcięższym materiałem. Ich wytworzenie jest znacznie tańsze, dlatego zwykle ma to wpływ na niższą cenę produktu. Lżejsze buty bhp S1 mają podnosek kompozytowy wykonany z lekkiego materiału, który jest wytrzymały i jednocześnie znacznie zmniejsza wagę butów. Ciekawym rozwiązaniem jest również tworzenie butów bezpiecznych z podnoskiem z włókna szklanego. Jest to nowoczesna technologia produkowania obuwia, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niską wagę. Jeśli zależy Ci na najniższej możliwej wadze obuwia to warto wybrać model z podnoskiem wykonanym z aluminium, który będzie bezpieczny i najlżejszy z dostępnych na rynku.

Cechy obuwia roboczego S1

Obuwie robocze S1 zapewnia podstawową ochronę stopy użytkownika i jest często wybierany do pracy w warunkach gdzie nie jest wymagana podeszwa antyprzebiciowa czy wodoodporność. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy butów roboczych S1:

  • buty robocze S1 posiadają podnosek ochronny, który może być wykonany z metalu, kompozytu, aluminium lub włókna szklanego,
  • obuwie robocze S1 wyposażone jest w podeszwę odporną na olej, paliwa i inne węglowodory,
  • w butach roboczych klasy S1 obowiązkowe są podstawowe właściwości antystatyczne,
  • wewnątrz buta S1 znajdziesz wymagane przez normę EN ISO: 20345.

Jakie rodzaje obuwia S1 znajdziesz w BalticBHP?

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie modele w których zastosowano podnoski ochronne butów roboczych. Sprawdź naszą szaroką ofertę markowych półbutów roboczych S1, w których znajdziesz różne poziomy cenowe od tańszych modeli marki Base Protection po najdroższe i najbardziej zaawansowane buty Solid Gear. Jeśli szukasz wysokich modeli obuwia BHP możesz sprawdzić ofertę trzewików roboczych S1 wykonanych ze skóry lub materiałów syntetycznych. Dla użytkowników pracujących na halach magazynowych oraz w miejscach gdzie panuje wysoka temperatura stworzyliśmy ofertę sandałów roboczych S1.