3M

3M 501 pokrywa filtra przeciwpyłowego 2szt

17,99 zł
19,99 zł
-11%

Najniższa cena produktu 17,99 zł z dnia 27.03.2023

Obecna cena jest najniższa w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

  W magazynie, wysyłka natychmiast

Dostawa od 0 zł

Liczba sztuk dostępnych w magazynie: 5

Wysyłka w 24H

Do 101 dni na darmowy zwrot

 

30 dni na zapłatę z PayPo

 

100% Bezpieczne zakupy certyfikat SSL

 

Gwarancja oryginalności produktów

Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 2 punktów

Pokrywa filtra przeciwpyłowego 3M 501  to niezbędnik do stosowania filtrów serii 5900. Pokrywy montowane są w łatwy, i szybki sposób. Pokrywę można kupować osobną lub w komplecie z maską, a także z podstawką pod filtr.

Cechy produktu:

 • 2 sztuki (komplet),
 • model 501,
 • wykonane z tworzywa sztucznego oraz plastiku,
 • stosowana z filtrami przeciwpyłowymi serii 5900,
 • mocowane do pochłaniaczy lub podstawek osadzonych na masce,
 • mocowane za pomocą systemu bagnetowego,
 • proste i szybkie w montażu.

Pokrywa filtra przeciwpyłowego 3M 501 jest niezbędnym elementem wyposażenia maski lub półmaski 3M przy stosowaniu filtrów przeciwpyłowych serii 5900 (3M 5911, 3M 5925, 3M 5935). Mocowanie filtrów przeciwpyłowych do pochłaniaczy gazów lub podstawy filtrów 3M 603 odbywa się właśnie z wykorzystaniem pokrywy filtra. Należy zawsze pamiętać o prawidłowym montażu filtrów przeciwpyłowych 3M serii 5900. Filtr należy założyć zadrukowaną częścią w stronę maski, a następnie zamknąć pokrywą, aż do wystąpienia kliknięcia. Pokrywy mocowane są do pochłaniaczy lub podstawek osadzonych na masce za pomocą połączenia bagnetowego, są proste w montażu, a wymiana wkładów filtrujących zajmuje chwile. Uwaga, pokrywę można kupować osobną lub w komplecie z maską, a także z podstawką pod filtr. Pokrywa filtra 3M 501 to składowa część maski pełnotwarzowej 3M serii 6000 oraz półmaski 3M serii 6000 i 7500. Pokrywa kompatybilna z filtrami 3M serii 5000 i podstawą do filtrów 603. Uwaga, pokrywę można kupować osobną lub w komplecie z maską, a także z podstawką pod filtr.

Sprawdź inne produkty marki 3m

Szczegóły Produktu

051141560540
Powiadom mnie o dostępności

Reklamacja - najważniejsze informacje

 • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
 • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
 • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
 • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
 • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
 • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


Najczęściej zadawane pytania:


1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat. 2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól3. Jak wygląda proces reklamacji?

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj. 4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym. 5. Ile trwa reklamacja?

Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup.