Stwórz swój sklep z BalticBHP

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia zespołu BalticBHP by obsługiwać swoich klientów produktami marek premium. Posiadamy szeroką ofertę produktów wysokiej jakości od renomowanych marek, które udostępniamy do dalszej dystrybucji. To doskonały sposób na rozwinięcie oferty Twojego sklepu i zaproponowanie klientom nowych towarów, które zyskały już uznanie na rynku.

Dzięki stałej współpracy z naszymi partnerami mamy w swoim portfolio wiele produktów na wyłączność dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować doskonałe warunki cenowe oraz rozsądną politykę cenową dla dystrybutorów. Zależy nam by nasi partnerzy oferowali produkty wraz z pakietem doradztwa i dobrą obsługą serwisową.

Jak uzyskać dostęp do cen hurtowych?

Zarejestruj konto w sklepie i prześlij do nas maila na adres handlowy@balticenterprise.pl w celu weryfikacji konta i przełączenia na tryb dla partnerów biznesowych.

Dlaczego warto sprzedawać produkty premium

  • wyróżnisz się od konkurencji dzięki innowacyjnym produktom o wysokiej jakości,
  • zdobędziesz zaufanie klientów proponując im sprawdzone produkty,
  • nie musisz na nowo negocjować warunków handlowych z dostawcami, możesz skorzystać z naszego doświadczenia i długoletniej współpracy,
  • zdobędziesz dostęp do światowych marek na doskonałych warunkach handlowych.

Kogo poszukujemy?

Chcemy nawiązać współpracę z entuzjastami odzieży roboczej premium oraz profesjonalnego wyposażenia dla rzemieślników. Zależy nam na profesjonalnym podejściu naszych partnerów, by marki z którymi współpracujemy były należycie reprezentowane w kontaktach z klientami ostatecznymi.

Sprawdź marki które aktualnie oferujemy w ramach dystrybucji.

NASZE MARKI SPRAWDŹ PRODUKTY