Lista produktów marki Petzl

Cena

15,00 zł - 405,00 zł

Marka

Kolor

Liczba produktów: 23

Petzl światowa marka kasków ochronnych i latarek czołówek

Petzl to światowej klasy marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kasków ochronnych oraz latarek czołowych do aktywności outdoorowych. Od ponad 40 lat firma ta pozostaje pionierem w branży, oferując innowacyjne produkty, które zapewniają niezrównaną jakość, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania dla swoich klientów.

Sklep Petzl jakie produkty znajdziesz w naszym sklepie?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najpopularniejsze modele latarek czołowych Petzl oraz kasków ochronnych w wielu kolorach. Co warte podkreślenia, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Petzl. Dlatego kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz oryginalny towar od dystrybutora Petzl.

Czołówki Petzl sprawdzona jakość do pracy i aktywności outdoor

Latarki czołowe Petzl to klasyczne i sprawdzone w wielu branżach profesjonalne źródła światła. Napędzane wymiennymi akumulatorami, zapewniają bezpieczeństwo oraz oświetlają szlaki górskie oraz place budowy. Latarki Petzl produkowane są od kilkudziesięciu lat i w tym czasie przeszły gruntowne modyfikacje na podstawie sugestii użytkowników. Jednym z najpopularniejszych modeli latarek czołowych Petzl jest Petzl Tikka. Lekka i poręczna latarka czołowa do szerokiego zakresu zastosowania. Równie popularna w ofercie Baltic jest czołówka Petzl Tikkina, mniejsza wersja poręcznej latarki z kilkoma trybami świecenia.

Latarki czołowe Petzl co je wyróżnia?

Latarki marki Petzl znajdują zastosowanie zarówno w branży przemysłowej gdzie pomagają alpinistom przemysłowym w bezpiecznym wykonywaniu pracy jak i dzielnym turystom na najwyższych szlakach górskich. To co wyróżnia produkty marki Petzl to jakość wykonania oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. W czołówkach marki Petzl znajdziesz m.in. wiele trybów świecenia, oświetlenie czerwone które nie drażni wzroku i pozwala bezpiecznie poruszać się nad ranem w schroniskach górskich.

Czołówki Petzl czy Black Diamond co lepsze?

Jeśli zastanawiasz się czy lepsze są czołówki marki Petzl czy lepiej wybrać czołówkę Black Diamond to z doświadczeń naszego zespołu sprzedaży większym uznaniem klientów w branży profesjonalnej cieszą się latarki Petzl.

Kaski Petzl bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Marka Petzl słynie również z produkcji najnowocześniejszych kasków do pracy na wysokości. Każdy alpinista przemysłowy zna produkty takie jak Petzl Vertex Vent który jest najpopularniejszym kaskiem ochronnym na rynku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kasków ochronnych do pracy na wysokości marki Petzl oraz akcesoriów do kasków Petzl. Niezależnie od tego jakiego koloru kasku poszukujesz w naszym sklepie znajdziesz:

  • kask Petzl Vertex Vent biały
  • żółty kask Petzl Vertex Vent
  • niebieski kask Petzl, oraz wiele innych kolorów.