Lista produktów marki Mascot

Cena

0,00 zł - 795,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Materiał

Warstwa

Kaptur

Kolekcja

Membrana wodoodporna

Cechy materiału

Liczba produktów: 118

Odzież Mascot Workwear w BalticBHP

Sprawdź odzież roboczą Mascot Workwear - idealne produkty do profesjonalnego użytku dla rzemieślników, budowlańców i innych profesjonalistów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, które łączą w sobie trwałość, funkcjonalność i komfort, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja produktów obejmuje między innymi spodnie robocze męskie Mascot, w tym spodnie rzemieślnicze z workami kieszeniowymi, lekkie spodnie do pracy z elastycznych materiałów, koszulki robocze Mascot Workwear czy kurtki zimowe i przecideszczowe. W naszym sklepie ubierzesz swoją ekipę w odzież Mascot od stóp do głów.

Jakie ubrania robocze Mascot Workwear znajdziesz w BalticBHP?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz pełną ofertę odzieży do pracy Mascot Workwear. BalticBHP jest oficjalnym dystrybutorem odzieży Mascot. W naszym sklepie znajdziesz:

  • spodnie robocze Mascot,
  • spodenki robocze Mascot krótkie,
  • koszulki do pracy Mascot,
  • buty robocze Mascot,
  • kurtki zimowe i spodnie zimowe.

Spodnie Mascot Advanced najpopularniejsze spodnie Mascot Stretch

Spodnie robocze Mascot Advanced to synonim zaawansowanej technologii i innowacyjnych rozwiązań. Wyposażone w materiał streczowy, zapewniają maksymalną swobodę ruchów i komfort podczas pracy. Dzięki elastycznemu materiałowi, spodnie robocze advanced stretch są niezwykle wygodne, a jednocześnie wytrzymałe. Spodnie funkcyjne Mascot z tej serii posiadają kieszenie na kolanach, co zwiększa ich funkcjonalność i ochronę. Seria spodni Advanced odpowiada na popularne zapytania użytkowników o spodnie Mascot stretch - jeśli poszukujesz tego modelu, powinieneś sięgnąć po serię advanced.

Spodnie robocze Mascot Advanced wyprodukowane zostały z innowacyjnego materiału ultimate stretch, który rozciąga się w 4 kierunkach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technicznie materiałów spodnie marki Mascot są superlekkie i wygodne.

Spodnie Mascot Customized Series innowacyjne spodnie funkcjonalne dla profesjonalistów

Jeśli ważna jest dla Ciebie funkcjonalność spodni roboczych to powinieneś zwrócić uwagę na serię Mascot Customized. To nowoczesna seria wysokiej jakości spodni roboczych z innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę. Znajdziesz w nich niespotykane wcześniej funkcje spodni roboczych takie jak magnetycznie zamykane kieszenie, doczepiane kieszenie narzędziowe z materiału cordura. To co z pewnością spodoba się wielu użytkownikom w serii Customized to różne długości nogawek nie tylko w długich spodniach ale i w spodenkach roboczych.

Ubrania robocze ostrzegawcze Mascot

Bezpieczeństwo w pracy jest kluczowe, dlatego w naszej ofercie znajdziesz robocze ostrzegawcze Mascot. Modele takie jak spodnie hi-vis zapewniają doskonałą widoczność nawet w trudnych warunkach. Dodatkowo, są dostępne w różnych seriach, takich jak Mascot Safe Supreme Series, które łączą funkcjonalność z wysokim poziomem ochrony.

Dlaczego wybrać odzież roboczą Mascot Workwear?

Odzież robocza Mascot Workwear to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności. Dzięki różnorodności serii i modeli, każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Wytrzymałe spodnie Mascot, wyposażone w liczne funkcje, takie jak kieszenie wiszące czy kieszenie na kolanach, są idealnym wyborem dla profesjonalistów. Jeśli znasz już numery katalogowe spodni Mascot, to dzięki naszej wyszukiwarce bez problemu znajdziesz właściwy rozmiar na stronie BalticBHP. Pamiętaj też, że rozmiary spodni Mascot Advanced zaczynają się od bardzo małych 42 kończąc na rozmiarach bardzo dużych aż 68.