Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
15.03.2017

Rusza sklep internetowy Baltic Enterprise

Witaj na stronie sklepu Baltic bhp, prawdopodobnie największej platformie zakupowej bhp w polskim Internecie. W naszym internetowym sklepie bhp, znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości odzieży roboczej, butów roboczych, rękawice roboczych i innych środków ochrony indywidualnej. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, wybierz branżę w której pracujesz i zobacz jak nasz sklep podpowiada Ci jakie produkty mogą być przydatne na Twoim stanowisku pracy.

W sklepie Baltic bhp, stawiamy na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty tylko czołowych producentów rynku bhp: 3M, Peltor, Sundstrom, Safety Jogger, Strzelce Opolskie, Nitras, Texxor, Granberg oraz wiele innych. W naszym sklepie bhp zabezpieczysz się od stóp do głów – od butów roboczych, przez odzież roboczą, spawalniczą czy chemoodporną. Kupisz tu filtry i pochłaniacze, kask ochronny i okulary ochronne, zabezpieczysz wzrok, głowę i drogi oddechowe.

Wyróżnia nas elastyczność w sprzedaży i realizacji zamówień, nie mówimy nie, a trudne, wymagające zamówienia to nasze ulubione zajęcie. Kontrola w zakładzie pracy? Chcesz odebrać swoje zamówienie u konduktora tego samego dnia? Daj nam znać, z pewnością wyślemy Twoje produkty bhp na czas. Gwarantujemy Klientom DOSTĘPNOŚĆ towarów z naszej oferty, u nas nie musisz czekać tygodniami na dostawę, no chyba że przed zakupem Cię o tym poinformujemy.

Zastanawiasz się nad wyborem półmaski i zestawu filtrów, nie wiesz czy wybrać pochłaniacz A1 czy pochłaniacz A2, zastanawiasz się między modelami butów S1 lub S3 ? Zadzwoń do naszych doradców i zapytaj, albo skorzystaj z naszej bazy wiedzy, tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. W części informacyjnej naszego sklepu bhp, znajdziesz również aktualności z zakresu prawa pracy, orzeczenia sądów pracy, opinie i interpretacje Państwowej Inspekcji Pracy, czy komentarze prawników.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X