Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
21.08.2018

Odzież robocza dla malarza

Odzież robocza dla malarza

Spis treści

  1. Odzież robocza dla malarza
  2. Dlaczego warto inwestować w solidną, profesjonalną odzież roboczą

Odzież robocza dla malarza

czy malarz nie może wyglądać dobrze i stylowo w pracy? Wydaje się, że nawet powinien! Zazwyczaj faza malowania to jeden z ostatnich etapów prac wykończeniowych przez które przechodzą inwestorzy. Warto wtedy wyglądać profesjonalnie by zakończyć zlecenie nie tylko doskonale wykonaną pracą ale także pozostawić po sobie na prawdę dobre wrażenie. Niestety, nasza odzież to nie wszystko, by zrobić dobre wrażenie, robota musi być jeszcze wykonana na 5+.

Oczywiście, w trakcie malowania istnieje spore ryzyko zabrudzenia odzieży roboczej farbą lub gruntem. To jednak nie powód by odmawiać sobie solidnego zestawu białej odzieży ochronnej. Naturalnie odzież robocza dla malarza wykonana jest z materiałów certyfikowanych dla prania przemysłowego dzięki czemu lepiej znosi wielokrotne pranie oraz czyszczenie – co przecież jest niezbędne do utrzymania czystości naszego zestawu roboczego.

Prezentowany przez nas zestaw składa się z:

– spodni roboczych Dassy Boston

– bluzy roboczej Dassy Basiel

– butów Engelbert Strauss Baham S1 BOA

– kieszeni monterskiej Engelbert Strauss e.s. motion

Dlaczego warto inwestować w solidną, profesjonalną odzież roboczą

– wytrzymałość – trwałość kolorów, wymiarów oraz odporność na uszkodzenia to coś co wyróżnia wysokiej jakości odzież roboczą. Potrójne szwy, mocne nici, ryglówki w miejscach narażonych na uszkodzenia, wzmocnienia na kolanach, to wszystko sprawia, że Twój zestaw roboczy będzie służył Ci znacznie dłużej,

– wygląd – koniec ze spodniami o bufiastych i szerokich nogawkach, zobacz jak świetnie układają się modele spodni roboczych uszyte w kroju Slim-Fit, dopasowane a jednocześnie wygodne.

– rozmiary – czy w markowym sklepie z odzieżą codzienną miałeś kiedykolwiek problem z dobraniem rozmiaru? Dłuższa, krótsza nogawka, w pasie więcej lub mniej. Ten sam komfort otrzymujesz w przypadku profesjonalnej odzieży roboczej premium. Dopasuj swój rozmiar spodni roboczych dzięki rozmiarom regular, short, long, odpowiednimi to Twojej sylwetki.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X