Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
23.06.2020

Spodnie robocze jakiej firmy wybrać?

Spodnie robocze jakiej firmy? Jak wybrać i co mamy do wyboru? snickers 6940 spodnie robocze jakiej firmy

Przed pytanie jakiej firmy spodnie robocze wybrać często stajemy gdy nasze spodnie do pracy wykazują już spore ślady zużycia. Decyzja i sam wybór często nie są łatwe. Niektórzy mierzą się z tym problemem raz na rok lub dwa lata, niektórzy zaś są na tyle cierpliwi, że kupują spodnie co 3 miesiące i taki system im odpowiada. Czy któryś schemat wyboru spodni jest lepszy czy gorszy, na to pytanie oczywiście nie udzielimy odpowiedzi, bo o gustach jak zawsze się nie dyskutuje. Zobacz jakie firmy i z jakiego względu powinieneś brać pod uwagę. 

Spis treści

  1. Odpowiedź w 3 zdaniach
  2. Jakie marki ubrań roboczych brać pod uwagę?
  3. Engelbert Strauss
  4. Dassy Workwear
  5. Snicker Workwear

Odpowiedź w 3 zdaniach

oczekujesz odpowiedzi w 3 zdaniach, o to i ona. Wybierz odzież Snickers jeśli zależy Ci na niezwykłym komforcie i designie oraz lubisz trzymać się najnowszych trendów. Wybierz Dassy Workwear jeśli szukasz kompromisu między ceną a jakością klasy premium, wybierz odzież Engelbert Strauss jeśli szukasz solidnego i uniwersalnego ubrania roboczego, które możesz zastosować w wielu branżach. To oczywiście telegraficznym skrótem, bo odpowiedź na to pytanie jest nieco bardziej skomplikowana.

Jakie marki ubrań roboczych brać pod uwagę?

możemy się wypowiadać na temat tego co znamy i co przetestowaliśmy. Dlatego dziś pod lupę weźmiemy nasze 3 główne marki.

Engelbert Strauss

bardzo szeroka kolekcja odzieży roboczej wykonana w nowoczesnym designie oraz w starym stylu czyli solidnie, mocno i tak by długo wytrzymało. Bestsellerowe kolekcje to oczywiście modele Motion oraz Motion 2020, które podbiły serca sympatyków profesjonalnej odzieży roboczej. Rozwiązania takie jak obszerne, dobrze zaplanowane kieszenie, system flex-belt, wywietrzniki w tylnej części nogawki spodni Motion 2020, to z pewnością znaki rozpoznawcze tej marki. Na Waszą uwagę zasługuje również bardzo duża gama kolorystyczna dostępna u producenta, z której możesz skomponować total look, od stóp do głów. Jakie zdarzają się problemy ze spodniami Engelbert Strauss? Najczęstsze to przetarcia spodni w kroku. Niestety zazwyczaj problem ten jest spowodowany przez błędnie dobrany rozmiar spodni, w wyniku czego tarcie materiału podczas chodzenia oraz naprężenia powstają w niewłaściwych miejscach.

Dassy Workwear

gdybyśmy mieli porównać markę Dassy do namacalnego przykładu z życia to na pewno byłby to solidny niemiecki samochód. Niespecjalnie drogi, choć nie w cenie najtańszych modeli, dobrze wyposażony i przede wszystkim wytrzymały i niezawodny. Misją firmy Dassy Workwear jest tworzenie dobrych ubrań roboczych o nowoczesnym designie w przystępnej cenie. Najnowsze kolekcje D-Flex od Dassy oferują wykonanie na na prawdę wysokim poziomie. Wstawki z materiału stretch, system elastycznego pasa, potrójne szwy i ciekawa kolorystyka to coś za co Klienci uwielbiają markę Dassy.

Snicker Workwear

samej marki chyba nie trzeba przedstawiać. Założona przez szwedzkiego elektryka, który sam nie mógł znaleźć odpowiednich spodni roboczych i wreszcie stracił cierpliwość i uszył je sam. Snickers to przede wszystkim wygoda. Najnowsze modele z serii Flexiwork jak model 6940 czy też modele AllroundWork (Snickers 6241, 6341, 6141 i inne) wprowadzają pojęcie wygody w odzieży roboczej w całkowicie nowy wymiar. Elastyczny materiał na całości spodni, a dodatkowo 4 kierunkowy stretch w kroku, pod kolanami i na udach. Uszyte z kilkudziesięciu kawałków materiału, szyte przez wykwalifikowane krawcowe przez prawie dwa razy więcej czasu niż zwykłe spodnie robocze czy jeansy.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X