Witam wszystkich fanów profesjonalnej odzieży roboczej. Dziś mam przyjemność przeprowadzić krótki wywiad z naszym stałym klientem Piotrkiem, który od jakiegoś czasu użytkuje buty Cat Excavator S3 w swojej pracy. Dowiemy się w jakich warunkach pracuje Piotrek i jaka jest jego opinia na temat butów. Zapraszam Was na ciekawy wywiad.

Piotrek, powiedz mi jaką pracę wykonujesz na co dzień? Ile czasu dziennie spędzasz w butach roboczych?

Opowiadając krótko o sobie jestem Piotrek budowlaniec a dokładnie Cieśla szalunkowy na eksporcie w Austrii, a zarówno jak dobrze pamiętam przynajmniej od 6 lat jeden z zadowolonych klientów firmy BalticBHP. Będąc cieślą, przez 5 dni w tygodniu większość czasu spędzam w odzieży roboczej, a niekiedy również w weekend w domu zdarzy się że odzież robocza jest używana.  Odnosząc się do butów roboczych są one według mnie najważniejszą częścią odzieży bo to w nich chodzi się 10 lub nawet 12 godzin dziennie więc przez ten czas pasuje żeby stopa i cała noga miały zapewniony komfort. 

Czego brakowało Ci w innych modelach butów roboczych które wcześniej używałeś?

Przez czas który pracuje w budowlance zawsze starałem się dobierać buty tak żeby czuć się w nich komfortowo. Kupując buty robocze zwracałem uwagę na to żeby były wodoodporne, a zarazem oddychające żeby noga się w nich nie pociła a przede wszystkim wygodne i wytrzymałe oraz żeby nie utrudniały wszelkiego rodzaju ruchów związanych z pracą np skłon, klękanie. I jak do tej pory zawsze czegoś brakowało w butach w których chodziłem.

Jeśli miałbyś powiedzieć użytkownikom coś o tych butach w kilku słowach?

Trzewiki Robocze CATERPILLAR EXCAVATOR które obecnie używam od pół roku spełniły moje najśmielsze oczekiwania. Obecne warunki pracy w Austrii czyli mróz, śnieg, błoto nie robią na butach żadnego wrażenia. Po całym dniu pracy z zewnątrz buty wyglądają jakby były przemoczone ale w środku  są  suche czyli ani nie przemokły ani nie sprawiły że stopa się pociła. Wygląd butów z zewnątrz sprawia wrażenie że są bardzo masywne ale w porównaniu z innymi są o wiele lżejsze. Sposób ich wykonania czyli np. gumowy nosek sprawiają że jakiekolwiek otarcia nie są dla nich groźne. Kolejnym plusem tych butów jest to że przy ubieraniu ich pomimo wysokiej cholewki napiętek jest zrobiony w taki sposób że noga sama się wślizguje do środka więc nie potrzeba do nich łyżki ani nerwów przy ubieraniu. Buty te są również wykonane ze skóry więc utrzymanie ich w czystości nie powinno sprawić nikomu problemu nawet osobom które niezbyt dbają o czystość obuwia ( tak jak ja, dla mnie but ma pracować a nie wyglądać). 

Czy stosunek ceny do walorów użytkowych jest dla Ciebie dobry?

Odnosząc się do ceny tego produktu w porównaniu do jakości i komfortu w użytkowaniu pieniądze te nie są pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Cena jest adekwatna do tego co otrzymujemy. PS jeżeli do momentu w którym te buty ulegną całkowitemu zniszczeniu nie pojawia się żadne inne lepsze buty to te same będą moim następnym wyborem :)

Piotrek, dziękuję Ci za poświęcony czas oraz przesłane zdjęcia. 

Dziękuję.

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili