Lista produktów marki ToughBuilt

Cena

45,00 zł - 255,00 zł

Marka

Liczba produktów: 5

Akcesoria Toughbuilt to produkty dla prawdziwych rzemieślników. W ofercie amerykańskiej marki znajdują się pasy narzędziowe, torby narzędziowe, kieszenie i pętle na narzędzia warsztatowe – wszystkie z niezwykle wytrzymałych materiałów, solidne i doskonale wykonane, aby służyły Ci na lata. Przeglądając produkty Toughbuilt nie możesz także pominąć nakolanników – to podstawa bezpiecznej i wygodnej pracy.

Torba narzędziowa Toughbuilt – gdzie kupić?

Szukasz oryginalnych akcesoriów do pracy Toughbuilt? Zapoznaj się z ofertą Baltic BHP! Czym wyróżniają się te produkty od innych toreb na narzędzia? Kieszenie Toughbuilt są dostosowane do potrzeb fachowców. Projektanci marki obserwują styl pracy rzemieślników, szukają rozwiązań, które zaoszczędzą Twój czas i pieniądze, a przy tym podniosą efektywność Twojej pracy na niespotykany poziom. Jeśli chcesz pracować wygodniej, szybciej i mądrzej, zadbaj o organizację swoich narzędzi. Z systemem Toughbuilt możesz mieć pod ręką dokładnie to, czego potrzebujesz. Duża torba narzędziowa na wkrętarkę, torba narzędziowa dla elektryka, a może niewielka kieszeń na młotek? Akcesoria Toughbuilt idą z duchem czasu, więc znajdziesz u nas nawet takie gadżety, jak bezpieczny pokrowiec na smartfon.

Jaki pas monterski Toughbuilt będzie najlepszy?

To pytanie zadaje sobie wielu profesjonalistów. Pas narzędziowy powinien być trwały i dobrze wykonany, wyposażony w solidną klamrę. Niektóre modele pasów monterskich Tougbuilt możesz połączyć także z szelkami do pasa narzędziowego, dzięki czemu odciążysz biodra i równomiernie rozłożysz ciężar narzędzi. Zamiast zabierać do pracy całą skrzynkę narzędziową, wyposaż swój pas w potrzebne kieszenie i torby. To Ty wiesz najlepiej, jak chcesz skonfigurować swój zestaw i Toughbuilt daje Ci tę możliwość! Zastanów się, czy wystarczy Ci podstawowy pas monterski do lżejszych prac, czy potrzebujesz ekstremalnego wsparcia w codziennych zadaniach. Bez względu na to, jaki pas na narzędzia wybierzesz, Toughbuilt spełni Twoje oczekiwania.

Toughbuilt - torby dla elektryków i nie tylko!

W swojej pracy potrzebujesz konkretnych narzędzi, czy masz przy sobie tylko niezbędne akcesoria? W rodzinie produktów Toughbuilt możesz wybierać spośród małych kieszeni narzędziowych, np. na nóż czy miarę, jak i solidnych toreb na narzędzia. Większość modeli toreb narzędziowych wyposażono w innowacyjny system mocowania ClipTech, dzięki któremu możesz zamocować je na dowolnej części odzieży, skrzynce na narzędzia i gdziekolwiek potrzebujesz. Dodatkowo w ofercie marki znajdziesz specjalny organizer ścienny, który ułatwi Ci przechowywanie kieszeni w Twoim warsztacie. System kieszeni i toreb na narzędzia Toughbuilt to innowacyjny sposób na lepszą organizację pracy.

Jakie nakolanniki Toughbuilt do pracy wybrać?

Jeśli zdecydujesz się na nakolanniki robocze z oferty Toughbuilt, możesz mieć pewność doskonałego wyboru. Ochraniacze na kolana tej marki to rozmaite modele, od nakolanników żelowych, przez piankowe i inne. Bestsellerowy już model Toughbuilt GelFit Fanatic zdobył uznanie wielu fachowców, jako niezwykle wytrzymałe i wygodne nakolanniki. Wśród pozostałych modeli ochraniaczy Toughbuilt warto zwrócić uwagę na te ze specjalnymi nakładkami – możesz wybrać nakładki chroniące delikatne powierzchnie, albo takie, które zapewniają lepszą stabilizację. W ofercie marki znajdziesz profesjonalne nakolanniki na każdą kieszeń.