Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

Toughbuilt to marka dla prawdziwych rzemieślników. Oferta tej marki to przede wszystkim pasy narzędziowe i monterskie oraz torby na narzędzia. Akcesoria Tough Build przenoszą organizacje i efektywność przechowywania narzędzi na zupełnie nowy poziom.

Produkty tej amerykańskiej marki to zupełnie innowacyjny system przechowywania najpotrzebniejszych narzędzi rzemieślnika pod ręką. Jeśli w pracy zawsze czegoś Ci brakuje, wkrętów, bitów do wiertarki lub innych akcesoriów to ten system przechowywania jest dla Ciebie. 

Innowacyjny system mocowania akcesoriów ClipTech™ sprawia, że każdą torbę narzędziową Tough built możesz przymocować do dowolnej części ubrania lub skrzynki narzędziowej. Jeśli jednak jesteś wierny marce i chcesz korzystać z pasa monterskiego Tough. Możesz dowolnie konfigurować swój zestaw monterski i przepinać, przesuwać kieszenie w dowolne miejsce. Tutaj to Ty decydujesz jak chcesz skonfigurować swój zestaw. 

Odrębną rodziną produktów są nakolanniki Toughbuilt, które znalazły już wielu fanów. Doskonały system amortyzacji żelowej zastosowany w nakolannikach GelFit Fanatic  świetnie sprawdza się w pracach glazurniczych i parkieciarskich. Ale grupa nakolanników roboczych Tough built to również inne produkty jak nakolanniki stabilizujące czy nakładki silikonowe. 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X