Apteczki pierwszej pomocy

Liczba produktów: 2

Kwestia bezpieczeństwa jest priorytetowa, dlatego warto o nią zadbać zaopatrując się w apteczkę pierwszej pomocy. Jest to jeden z najważniejszych elementów z zakresu bezpieczeństwa w pracy.

Apteczki pierwszej pomocy z wyposażeniem

W miejscu pracy z pewnością nie sprawdzą się mini apteczki. Istotne jest by zakładowa apteczka była uzupełniona o niezbędne elementy, niczego nie może w niej zabraknąć. By zachować apteczkę na dłużej, a nie tylko na jeden sezon, zwróć uwagę na to by była wykonania z grubego plastiku, w formie walizki. Ochroni to mieszczące się w środku materiały przed kurzem itd., a także wytrzyma więcej niż apteczki w materiałowych opakowaniach. Takich apteczek nie musisz wymieniać za każdym razem gdy zużyją się materiały, wystarczy ją uzupełnić i dalej korzystać przez wiele miesięcy! Te apteczki sprawdzą się przede wszystkim na budowie lub magazynach.

Apteczki samochodowe

Apteczka pierwszej pomocy jest bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów zasad BHP. Wymaga się jej nie tylko w miejscu pracy np. w magazynie, ale także w naszym służbowym samochodzie. Jako pracodawcy jesteśmy więc zobowiązani do zaopatrzenia naszej firmy w apteczkę. W naszym sklepie dostępne są apteczki pierwszej pomocy, które sprawdzą się zarówno w firmie, ale także jako osobiste, prywatne apteczki do domów lub samochodów. Ważną cechą apteczek samochodowych jest to, że powinny być przenośne, tak abyśmy byli mobilni i mogli zabrać ją ze sobą w razie wypadku. Pamiętaj, aby wyposażyć się także w rękawiczki jednorazowe.

Apteczki zakładowe

W naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu, Nowej Soli i na Śląsku dostępne są profesjonalne oraz amatorskie apteczki pierwszej pomocy. Apteczka zakładowa powinna być profesjonalna z pełnym wyposażeniem. Niektóre modele wyposażone są w specjalne mocowanie, pozwoli Ci to przytwierdzić apteczkę pierwszej pomocy do ściany. Wisząca apteczka w widocznym miejscu w Waszym zakładzie pracy, za sprawą swojego rzucającego się w oczy koloru, będzie łatwa do zlokalizowania gdy będzie potrzebna.

Ceny apteczek pierwszej pomocy

Ceny apteczek BHP pierwszej pomocy z wyposażeniem zależne są od tego, jak dużo tego wyposażenia jest w środku, w co została uzupełniona. Materiał, z którego została wykonana też jest ważnym aspektem. Jeżeli jest to duża, profesjonalna medyczna apteczka to nie będzie tak tania, jak mała i podstawowa, mobilna apteczka. Profesjonalne apteczki wyposażone są w zestaw niezbędnych środków do udzielenia doraźnej pierwszej pomocy, a nawet uratowania życia.