Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
CzechDutchEnglishGermanPolishRussian

Śląsk – oddział Balticbhp.pl w Sosnowcu

Śląsk – oddział Balticbhp.pl w Sosnowcu 

ul. Kresowa 6

41-209 Sosnowiec

tel. 533 121 422

 

 

Już od 7 grudnia 2019 r. Balticbhp.pl jest obecne na rynku Śląskim. Największy w Polsce showroom z profesjonalną odzieżą roboczą. Na pokładzie obecne takie smaczki jak odzież robocza Snickers Workwear, ubrania Dassy Professional Worwear oraz spodnie i odzież Engelbert Strauss. Do Waszej dyspozycji również pokaźna kolekcja butów roboczych najlepszych marek w tym m.in. buty robocze Albatros Safety, buty robocze Engelbert Strauss, a także obuwie włoskiej marki Base Protection.

Nie zapomnieliśmy również o akcesoriach, w tym profesjonalnych rękawicach roboczych. W Balticbhp.pl Śląsk znajdziesz również niezbędne akcesoria takie jak nakolanniki ochronne, okulary, impregnaty do odzieży roboczej.

Wszystko zmieściliśmy na kilkudziesięciu metrach kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej. Doskonałe warunki do przymierzania i testowania odzieży sprawią, że w Balticbhp.pl poczujesz się jak u siebie.

Jakby tego było mało to wszystkich Klientów zawsze ugościmy pyszną gorącą kawą, która dostępna jest przy wejściu do sklepu.

————— UPDATE to znaczy nowe informacje 🙂  ———————-

Jesteśmy już po otwarciu, które okazało się niesamowitym sukcesem. Dziesiątki oglądających i przymierzających, doskonała atmosfera i zadowoleni Klienci.

O to właśnie nam chodziło. Balticbhp.pl Śląsk to miejsce gdzie możesz poświęcić przysłowiowe 5 minut dla siebie, gdy Twoja druga połówka buszuje po sklepach w pobliskiej galerii. Ty przyjdź do nas, pogadamy, doradzimy i ubierzemy Cię od stóp do głów.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!