Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Odzież robocza Katowice i nie tylko

Odzież robocza Katowice i nie tylko, jesteśmy tu by Twoja praca była przyjemna!

Śląsk – oddział Balticbhp.pl w Sosnowcu
ul. Kresowa 6
41-209 Sosnowiec
tel. 533 121 422

Odzież robocza Katowice

Sklep z odzieżą roboczą w Katowicach, zdjęcie wnętrza.

Gdzie kupić ubrania robocze na Śląsku?

Na te pytania mieszkańcy regionu musieli długo szukać odpowiedzi gdy chcieli kupić na prawdę profesjonalne ubrania robocze. Dlatego też w Balticbhp.pl postanowiliśmy umieścić kolejną pinezkę na mapie Polski właśnie na Śląsku. Nasz zespół był niezmiernie zaskoczony, że w regionie tak uprzemysłowionym brakowało mocnego sklepu z artykułami bhp klasy premium. Zdecydowaliśmy, że czas to zmienić. Na ul. Kresowej 6 w Sosnowcu uruchomiliśmy profesjonalny salon z ubraniami roboczymi marek premium. W naszym asortymencie znajdziecie takich gigantów światowego rynku jak: Snickers Workwear, Dassy Professional Workwear, Engelbert Strauss, Puma, Reebok, Base Protection. A to tylko niektóre marki, które zdecydowaliśmy się sprowadzić na Śląsk.

Sklep z profesjonalną odzieżą roboczą na Śląsku? Tylko z profesjonalną obsługą

Jak zawsze podczas otwierania kolejnego sklepu stacjonarnego postawiliśmy na obsługę, która w Balticbhp.pl Sosnowiec udała się nam na 100%. Doskonale przeszkolony zespół odpowie na wszystkie Wasze pytania związane z ubraniami roboczymi, pomogą dobrać odpowiedni rozmiar, podpowiedzą co najlepiej sprawdzi się w Waszej pracy. Poza profesjonalizmem nasze asy sprzedażowe to przede wszystkim bardzo sympatyczne osoby, z którymi zwyczajnie będziesz chciał spędzać czas przy kawie i pysznych cukierkach Balticbhp.pl!

Tylko wygodne i profesjonalne ubrania do pracy

Dotychczas sklepy z artykułami bhp na Śląsku kojarzyły się głównie z wyposażeniem pracowników ciężkiego przemysłu, kopalnie, elektrownie. Reszta została totalnie zapomniana. Przyszliśmy z pomocą by umożliwić mieszkańcom Katowic, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Zabrza, Chorzowa……Gliwic i tak możemy wymieniać, wygodnych i komfortowych spodni roboczych. Pokazujemy, że nie trzeba w pracy wyglądać jak typowy pracownik w drelichowych ogrodniczkach i flanelowej koszuli.

Jak dojechać do naszego sklepu bhp?

Jeśli dalej zastanawiasz się gdzie kupić odzież roboczą w Katowicach i okolicach, to podpowiadamy: nie musisz tego robić. Wystarczy, że klikniesz w Google.com i wpiszesz tam Balticbhp Sosnowiec, a natychmiast wyznaczymy Ci drogę do odpowiedniego miejsca. Dla ułatwienia podpowiadamy jak do nas dotrzeć wskazówki dojazdu do sklepu z odzieżą roboczą na śląsku.

Relacja z otwarcia Balticbhp.pl Śląsk

Zobacz naszą relację z otwarcia sklepu z odzieżą roboczą w Katowicach w serwisie youtube.pl.

Już od 7 grudnia 2019 r. Balticbhp.pl jest obecne na rynku Śląskim. Największy w Polsce showroom z profesjonalną odzieżą roboczą. Na pokładzie obecne takie smaczki jak odzież robocza Snickers Workwear, ubrania Dassy Professional Worwear oraz spodnie i odzież Engelbert Strauss. Do Waszej dyspozycji również pokaźna kolekcja butów roboczych najlepszych marek w tym m.in. buty robocze Albatros Safety, buty robocze Engelbert Strauss, a także obuwie włoskiej marki Base Protection.

Nie zapomnieliśmy również o akcesoriach, w tym profesjonalnych rękawicach roboczych. W Balticbhp.pl Śląsk znajdziesz również niezbędne akcesoria takie jak nakolanniki ochronne, okulary, impregnaty do odzieży roboczej. Wszystko zmieściliśmy na kilkudziesięciu metrach kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej. Doskonałe warunki do przymierzania i testowania odzieży sprawią, że w Balticbhp.pl poczujesz się jak u siebie. Jakby tego było mało to wszystkich Klientów zawsze ugościmy pyszną gorącą kawą, która dostępna jest przy wejściu do sklepu.

————— UPDATE to znaczy nowe informacje 🙂  ———————-

Jesteśmy już po otwarciu, które okazało się niesamowitym sukcesem. Dziesiątki oglądających i przymierzających, doskonała atmosfera i zadowoleni Klienci.

O to właśnie nam chodziło. Balticbhp.pl Śląsk to miejsce gdzie możesz poświęcić przysłowiowe 5 minut dla siebie, gdy Twoja druga połówka buszuje po sklepach w pobliskiej galerii. Ty przyjdź do nas, pogadamy, doradzimy i ubierzemy Cię od stóp do głów.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!