Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827) masz 14 dni* na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, dobrowolnie wydłużyliśmy termin na odstąpienie od umowy aż do 101 dni*, przy czym wydłużony termin dotyczy wyłącznie produktów nieużywanych, z oryginalnymi metkami i w oryginalnym opakowaniu.

By rozpocząć procedurę odstąpienia od umowy, złóż oświadczenie woli zgodnie z obowiązującymi przepisami i odeślij do nas towar na poniższy adres. Do paczki dołącz także wypełniony formularz odstąpienia – nie jest on obowiązkowy, jednak ułatwi nam identyfikację Twojej przesyłki, dzięki czemu szybciej otrzymasz zwrot pieniędzy.

Baltic Enterprise
Piłsudskiego 40
67-100 Nowa Sól

Aby ułatwić Ci odstąpienie od umowy oferujemy także dodatkowe, bezpłatne formy zwrotu produktów. Możesz skorzystać z naszego panelu Szybkiezwroty.pl lub ze zwrotu w punkcie nadania GLS.

Zwracaj zamówienia przez ponad 1 100 Paczkomatów w całej Polsce – szybko, wygodnie i bez kolejek! Zgłoś zwrot na platformie www.szybkiezwroty.pl i postępuj wg instrukcji.

Przejdź do szybkich zwrotów

 

 

*szczegółowe informacje oraz zasady odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie – §9 Odstąpienie od umowy sprzedaży. Termin odstąpienia 101 dni nie dotyczy produktów sprowadzanych na specjalne zamówienie.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X