Zapnijcie pasy bo to już oficjalne! Nowy czerwony kolor spodni roboczych Snickers 6241 Allroundwork już jest dostępny w sprzedaży.

Czerwone spodnie robocze Snickers 6241 wreszcie dostępne

To świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy z jednej strony cenią sobie jakość i wygodę w swojej pracy którą gwarantują im spodnie Snickers a z drugiej strony byli już znudzeni kolorystyką tego modelu. Wiele firm w swoich barwach firmowych używa koloru czerwonego i kupując czerwone spodnie robocze chce wyróżnić wygląd swoich pracowników. Nie ukrywajmy większość ekip ubranych jest na czarno lub szaro. 

Jak wiemy Snickers Workwear to jedna z lepszych marek, jeśli chodzi o odzież roboczą. Ich spodnie allroundwork są nie tylko wygodne i praktyczne, ale także bardzo funkcjonalne. Teraz, dzięki dodaniu nowego koloru, będą jeszcze bardziej pożądane przez pracowników w różnych branżach. Wielu klientów z branży budowlanej czy pożarowej wybrało do swojej firmy właśnie czerwone ubrania robocze.

Opóźniona dostawa spodni Snickers 6241 w kolorze chilli red

Oczywiście nie obyło się bez opóźnień. Planowana początkowa data wysyłek 1 marca 2023 niestety nie doszła do skutku. Musieliśmy poczekać aż do 3 tygodnia marca. 

Dlaczego czekaliśmy na spodnie Snickers 6241 w kolorze chili red (1604)? Czerwony kolor spodni roboczych jest idealny dla tych, którzy chcą wyróżnić się w swoim miejscu pracy. W porównaniu do standardowych kolorów, takich jak czarny czy granatowy, czerwień jest bardziej wyrazista i przyciąga uwagę - a jak wiadomo, jak nas w pracy widzą tak nas pamiętają. Może to być szczególnie przydatne gdy wasza załoga pracuje na dużej budowie lub w miejscu gdzie jest wielu wykonawców w tym samym czasie np. na targach.

Cieszymy się oczywiście, że oferta kolorystyczna spodni roboczych Snickers poszerzyła się o kolor czerwony, czekamy jednak jeszcze na dodatki w tym kolorze. Ewentualnie możecie też do czerwonych spodni Snickers dołożyć np. bluzę Dassy Velox czy bluzę Dassy Convex. 

Podsumowując, nowy czerwony kolor spodni roboczych Snickers 6241 Allroundwork jest świetnym dodatkiem do oferty tej popularnej marki. Spodnie te łączą w sobie funkcjonalność, wygodę i wysoką jakość wykonania, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla pracowników w różnych branżach. Jeśli szukasz wytrzymałych i wygodnych spodni roboczych, a dodatkowo chcesz wyróżniać się na tle innych ekip warto zwrócić uwagę na nowe spodnie Allroundwork w czerwonym kolorze od Snickers.

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili