Lista produktów marki Kyorene

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Marka

Rozmiar

Liczba produktów: 1

Rękawice robocze Kyorene to zaawansowane technologicznie rękawice robocze, które ułatwią Ci pracę wymagającą ochrony rąk oraz precyzji działania. 

Rękawice robocze Kyorene lepsze niż ATG
Czy na pewno? Naszym zdaniem tak, ale warto przekonać się na własnej skórze i wyrobić sobie własny pogląd na temat tych rękawic. Jeśli szukasz rękawic ochronnych do prac wymagających spełnienia warunków bhp, to ten model polubisz od pierwszego użycia. Na budowie, w pracach instalacyjnych czy elektrycznych rękawiczki Kyorene sprawdzają się doskonale.
Wytrzymała powłoka ze spienionego nitrylu to pewna ochrona dłoni przed uszkodzeniem mechanicznym. Nitryl świetnie radzi sobie z olejem, smarem i innymi chemikaliami. Głównym materiałem użytym do produkcji jest ultralekkie włókno grafenowe. Te rękawiczki robocze są lekkie, elastyczne i wygodne.
Jeśli zastanawiasz się, jakie rękawiczki do pracy wybrać warto żebyś zwrócił uwagę właśnie na ten model. Model Kyorene to dobry wybór na lato. Praca w trudnych warunkach i wysokiej temperaturze sprawia, że nasze dłonie wymagają dobrej ochrony i jednocześnie wentylacji. Odciski i odparzenia na dłoniach są szczególnie uciążliwe jeśli całą swoją pracę wykonujemy rękami.
Jakie rękawice robocze wybrać? To pytanie często zadają sobie nie tylko właściciele firm, ale również pracownicy kupujący rękawice na własne potrzeby. Jeśli model rękawic Kyorene nie przypadnie Ci do gustu, w naszym sklepie możesz wykonać szybki zwrot produktu bez dodatkowych opłat.