Spodnie robocze to podstawowy element garderoby każdego profesjonalisty i rzemieślnika. Marka DASSY zdobywa uznanie za dostarczanie wysokiej jakości odzieży roboczej, która łączy w sobie wygodę, trwałość i innowacyjne rozwiązania. Jednym z elementów, który wyróżnia spodnie robocze DASSY, jest ich elastyczny i regulowany pas. Dzięki temu systemowi, możesz nie tylko uniknąć kupowania nowych spodni gdy nieco schudniesz, ale również idealnie dopasujesz je do obwodu swojego pasa i unikniesz nieprzyjemnego zsuwania się spodnie podczas kucania i klękania. Zapraszam Was na krótką prezentacje tego rozwiązania.

Wygodna regulacja jednym ruchem ręki

W każdym modelu spodni roboczych Dassy Workwear znajdziesz z tyłu na wysokości bioder elastyczną gumę oraz dystanse z guzików, które umożliwiają zwężenie spodni w pasie. Możesz idealnie dopasować spodnie do swojego obwodu jednym ruchem ręki. Dodatkowo, po zwężeniu spodni elastyczna guma będzie idealnie dopasowywać się do obwodu pasa bez względu na pozycje w pracy jaką przyjmujesz.

blog-system-regulowanego-pasa-dassy.jpg

Pozbądź się dekoltu hydraulika

Rozwiązanie zastosowane w spodniach roboczych Dassy jest nie tylko praktyczne ale pozwala uniknąć niezwykle nieprzyjemnego dla otoczenia efektu dekoltu hydraulika, który występuje gdy Twoje spodnie nie są odpowiednio wysoko podciągnięte,  a potrzebujesz kucnąć lub klęknąć. Wtedy klientowi który stoi za Tobą ukazuje się właśnie dekolt hydraulika. Jeśli nie jesteś jednak szczęśliwym posiadaczem spodni roboczych Dassy możesz skorzystać z paska lub szelek trzymających spodnie na właściwym miejscu.

Mam nadzieje, że udało mi się rozwiać tajemnicę sekretnych guzików i taśmy gumowej, wszytej w pasie spodni Dassy nad którą od dawna się zastanawiałeś. To rozwiązanie jest bardzo proste ale w tym właśnie tkwi cały pomysł. Gumka ani guziki nie obcierają zarówno gdy są odpięte jak i po zwężeniu spodni. Nie obcierają skóry na plecach a zapewniają bardzo dobry komfort noszenia spodni. A teraz kto ma niech szybko idzie sprawdzić jak to działa.

Do usłyszenia w kolejnym wpisie, koniecznie zostawcie komentarz pod postem.

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili