Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Rękawice Mechanix

Produktów: 11
Zakres cenowy

Mechanix Wear to amerykański producent rękawic wysokiej jakości, sprawdzonych m.in. w branży przemysłowej, budowlanej, ale też motoryzacyjnej i wojskowej. Kultowy model Mechanix Original docenili już w 1991 roku mechanicy profesjonalnych zespołów wyścigowych, startujących w legendarnym wyścigu Daytona 500. Oferta Mechanix Wear to rękawice o wszechstronnym zastosowaniu. Dostępne są modele zarówno z naturalnej, ekstremalnie wytrzymałej skóry DuraHide, jak i z tworzyw sztucznych. Dla użytkowników narażonych na uszkodzenia, szczególnie polecamy rękawice Mechanix z systemem M-Pact. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Mechanix Wear w ofercie BalticBHP.pl!

Kultowe rękawice Mechanix Wear

Jeśli szukasz rękawic najwyżej jakości, koniecznie zwróć uwagę na produkty Mechanix Wear w ofercie BalticBHP.pl! Mechanix Wear to popularna, amerykańska marka produkująca rękawice o szerokim spektrum zastosowań. Rękawice te sprawdzają się zarówno w branży budowlanej i przemysłowej, ale też motoryzacyjnej i wojskowej.

Do wyboru są rękawice przeznaczone do każdego typu zadań. Znajdziesz u nas nie tylko rękawice na cały rok, ale także modele dedykowane na lato – jak całkowicie perforowany model Mechanix Specialty Vent – oraz wyjątkowo ciepłe modele zimowe, np. Mechanix Fastfit Insulated, z wewnętrzną warstwą z polaru i zewnętrzną softshell. Mechanix Wear to także rękawice z najwyższej jakości skóry naturalnej DuraHide, która w procesie produkcji została poddana obróbce mechanicznej, dla jeszcze większej trwałości. Modele rękawic Mechanix ze skóry syntetycznej również wyróżniają się na tle konkurencji – stosowany przez markę Material4X, to materiał o wyższej odporności na ścieranie i rozdarcia na tle pozostałych skór syntetycznych. W produktach Mechanix Wear nie brakuje materiałów o wyjątkowych właściwościach: antypoślizgowy Armortex, oddychający TrekDry i inne. Mechanix Wear to nie tylko skuteczność i bezpieczeństwo, ale także wygoda! Większość modeli można prać w pralce, często są kompatybilne z ekranami dotykowymi, a co więcej – udowodniono, że w tych rękawicach można wyciągnąć drobne z kieszeni! Mechanix Wear to rękawice, których zechcesz używać do wszelkich prac – już dziś zapoznaj się z naszą ofertą!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!