Lista produktów marki Grisport

Marka

Rozmiar

Kolor

Norma

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Liczba produktów: 7

Buty robocze Grisport - solidne obuwie robocze dla profesjonalistów!

Poszukujesz solidnych butów bhp do pracy na budowie? Firma Grisport ma na tym polu wiele do zaoferowania. Dotychczas znana z produkcji butów trekkingowych oraz butów sportowych, ma również w ofercie spory wybór obuwia do pracy. Solidne, skórzane buty uszyte z jednego kawałka skóry, wykonane na wytrzymałej podeszwie Vibram są odporne na uszkodzenia mechaniczne i jednocześnie wykonane w nowoczesnym sportowym stylu. 

Buty Grisport męskie do pracy prosto z Włoch

Z czego słynął włosi? Oczywiście z produkcji dobrych i wygodnych butów! Nie inaczej jest w przypadku marki Grisport. Projektowane i produkowane we Włoszech z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia w produkcji butów górskich. Oczywiście buty to nie tylko walory użytkowe i zabezpieczenia wymagane przez normy. Marka Grisport stawia również na styl i projekt. W ofercie produktów marki znajdziesz zarówno solidne skórzane buty robocze przeznaczone na budowę, jak i lekkie i elastyczne buty do lekkiej pracy nie wymagającej wysokiej odporności na uszkodzenia. Zastanawiasz się czy buty Grisport mają wszystkie niezbędne certyfikaty? Oczywiście, wszystkie buty które wprowadzamy do oferty mają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa zależne od klasy ochronnej jaką oferują. 

Jakie są opinie o butach Grisport?

Nasi Klienci już niedługo będą mogli przedstawić swoje opinie na temat butów roboczych Grisport. Buty już są dostępne w naszym magazynie jak zwykle z szybką wysyłką tego samego dnia. Do współpracy z marką przekonało nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie Grisport w produkcji butów trekkingowych i górskich. Sami jesteśmy entuzjastami trekkingu i wiemy jak ważne jest dobrze dobra i wygodne obuwie w każdej wycieczce górskiej. Mamy nadzieje, że ten sam komfort odczujecie wbierając swoje buty robocze właśnie od tego producenta.