Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

buty robocze Reebok zyskały swoją popularność dzięki rozpoznawalnej marce obuwie do codziennego użytku. Sportowy styl butów, lekka konstrukcja i bardzo dobra wygoda butów Reebok przysporzyły im szerokie grono fanów. 

Dlaczego wybrać buty robocze Reebok?

Nasz wybór był oczywisty, musimy mieć te buty naszym sklepie. Bardzo lekka konstrukcja z piankową podeszwą w model Reebok Excel Light jest świetnym obuwiem dla magazynierów, kierowców i jako buty do pracy na hali. Skorupa buta wykonana z przewiewnej siatki, to idealne rozwiązanie w obuwiu roboczym na lato.

Obuwie robocze Reebok z serii Trail Grip lepiej nadaje się do prac na dworze. Dobrze ukształtowana podeszwa z bieżnikiem oraz solidne zabezpieczenie podnoska. Dzięki tym rozwiązaniom, buty Reebok z serii Trail lepiej sprawdzają się w pracach wymagających przebywania na dworze np. utrzymanie ruchu, operatorzy wózków, maszyn.

Buty z podnoskiem marki Reebok to doskonały wybór dla osób, które szukają fajnych, sportowych butów do pracy. Jeśli poza bezpieczeństwem, stawiasz również na swój wygląd to z pewnością polubisz markę Reebok. Pamiętaj by dobierać model butów do wykonywanej przez siebie pracy.

Doskonałe rozwiązanie tego producenta to również wkładki do butów roboczych Reebok, w których producent zastosował innowacyjny system Tech Massage. Wkładki masują Twoje stopy podczas użytkowania. Dzięki temu Twoje nogi są mniej zmęczone, nawet po całodziennym użytkowaniu.

 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X