Esbit

  Termos Esbit Iso Vacuum Flask

  119,99 zł
  Pojemność
  Ilość

    Dostępne w magazynie

  Dostawa od 0 zł

  Liczba sztuk dostępnych w magazynie: 10

  Wysyłka w 24H

  Do 101 dni na darmowy zwrot

  Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 36 punktów o wartości 4,00 zł

  Termos Esbit Iso Vacuum Flask to połączenie wysokiej funkcjonalności, doskonałych materiałów i klasycznego designu. Produkt ten jest niezastąpiony w pracy i w czasie wolnym, gdy chcesz mieć pod ręką swój ulubiony napój w idealnej temperaturze.

  Termos wykonany ze stali nierdzewnej, bez pokrycia dodatkowymi warstwami zewnętrznymi - dzięki czemu charakteryzuje się surowym, atrakcyjnym wyglądem. Podwójne ścianki zapewniają izolację termiczną na najwyższym poziomie, zachowując temperaturę zawartości przez długi czas. Dodatkowo wnętrze termosu pokryte jest cienką warstwą zabezpieczającą przed osadami i wspomagającą właściwości termiczne. Ergonomiczny kształt zapewnia lepszy chwyt, a ponadto ułatwia przechowywanie produktu. Produkt przeznaczony jest zarówno do napojów gorących, jak i zimnych, dzięki czemu sprawdzi się przez cały rok. Wysokość termosu o pojemności 1 l to ok. 27 cm, średnica - 9 cm, natomiast waga wynosi ok. 510 g.  Wysokość termosu o pojemności 750 ml to ok. 23 cm, średnica - 9 cm, natomiast waga wynosi ok. 440 g.

  Termosy Esbit - dostosowane do Twoich potrzeb

  Termosy z linii Vacuum wyposażone są w dwa rodzaje korków, dzięki czemu można stosować je w zależności od indywidualnych preferencji. Klasyczny odkręcany korek dla miłośników tradycyjnego designu, polecany jest także przy gęstszej zawartości termosu. Korek automatyczny pozwala natomiast na skorzystanie z produktu bez jego odkręcania - to wygodne i szybkie rozwiązanie. Z termosu mogą korzystać równocześnie dwie osoby - oprócz kubka-zakrętki w zestawie dołączony jest dodatkowy kubek w mniejszym rozmiarze, który mieści się pod nakrętką. Termos Esbit Iso Vacuum Flask jest wszechstronny w użyciu i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym - podczas biwaku czy trekkingu.

  Termos Esbit Iso Vacuum Flask cechy produktu:

  • wykonany ze stali nierdzewnej,
  • podwójne ścianki,
  • wewnątrz pokryty warstwą zabezpieczającą przed osadami,
  • ergonomiczny kształt,
  • dwa rodzaje korków,
  • dwa kubki w zestawie,
  • doskonały do pracy i w czasie wolnym.

  Zobacz inne akcesoria warsztatowe przydatne w pracy w ofercie Balticbhp.pl!

  Szczegóły Produktu

  4260149870575

  Reklamacja - najważniejsze informacje

  • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
  • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
  • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
  • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
  • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
  • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


  Najczęściej zadawane pytania:


  1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

  Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat.   2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

  Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól  3. Jak wygląda proces reklamacji?

  Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj.   4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

  Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym.   5. Ile trwa reklamacja?

  Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.  6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

  Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.  7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

  Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

  • Nazwa : Do 101 dni na zwrot
  • Opis

   Najważniejsze informacje:

   • Czy mogę zwrócić produkt? Tak. Bez podawania przyczyny.
   • Czy mogę wymienić produkt? Tak. Możesz zwrócić produkt i złożyć kolejne zamówienie.
   • Ile czasu mam na zwrot? Do 101 dni, jeśli jesteś zarejestrowanym Klientem (po 14 dniach możesz odesłać tylko produkty nieużywane, z metkami i w oryginalnym opakowaniu). Jeśli jesteś Klientem niezarejestrowanym - przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
   • Czy zwrot jest darmowy? Tak, dla zarejestrowanych klientów. 
   • Czy przy zakupie na fakturę mogę zwrócić produkt? Tak. 
   • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie. Wystarczy inny dowód zakupu lub zwrot przez konto na sklepie. 
   • Ile czasu muszę czekać na zwrot środków? Zazwyczaj 3-4 dni. Maksymalnie do 14 dni od otrzymania przez nas kompletu informacji i produktu.


   Najczęściej zadawane pytania:

   1. Ile czasu mam na zwrot produktu?

   Jeśli jesteś Klientem zarejestrowanym w Sklepie, produkt możesz zwrócić w terminie do 101 dni, o ile jest on nieużywany, z oryginalnymi metkami oraz elementami zabezpieczającymi i w oryginalnym opakowaniu. Standardowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługuje Ci do 14 dni na odstąpienie od umowy (zwrot).   2. Jak dokonać zwrotu?

   Zwrotu możesz wygodnie dokonać przez system sklepu. Klient zarejestrowany dokonuje zwrotu w tym miejscu: zwrot dla zarejestrowanych klientów. Klient nie zarejestrowany może dokonać zwrotu w tym miejscu: zwrot dla niezarejestrowanych. Wybierz numer zamówienia i produkty do zwrotu, uzupełnij kilka informacji i gotowe, nie musisz wypełniać żadnych formalności.    3. Jak dokonać wymiany?

   Możesz wymienić produkt w ten sposób, że zwrócisz produkt którego nie chcesz zatrzymać i zamówisz nowy. Możesz poczekać na zwrot środków przed złożeniem kolejnego zamówienia lub od razu zamówić kolejny.    4. Czy muszę coś płacić za zwrot?

   Zarejestrowani klienci nie płacą za zwrot.    5. W jaki sposób i w jakim czasie otrzymam zwrot środków?

   Zwrot otrzymasz od nas w ciągu 3-4 dni roboczych od zweryfikowania otrzymanej od Ciebie paczki. Maksymalnie może nam to zająć 14 dni. Zwrot środków otrzymasz w taki sposób w jaki płaciłeś za zamówienie. Jeśli zamówienie opłaciłeś za pobraniem, wówczas zwrot otrzymasz na konto bankowe podane w formularzu.    6. Zwróciłem paczkę i nie otrzymałem pieniędzy. Dlaczego?

   Jeśli nie otrzymałeś od nas zwrotu środków, sprawdź swoją skrzynkę e-mail oraz powiadomienia na telefonie. Prawdopodobnie w formularzu zwrotu brakuje wymaganych danych.

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji