Bidon Snickers Workwear 9901 0.7L
Snickers Workwear

Bidon Snickers Workwear 9901 0.7L

74,99 zł
79,99 zł
-7%

Najniższa cena produktu 94,99 zł z dnia 24.02.2024

Ilość

  W magazynie, wysyłka natychmiast

Dostawa od 0 zł

Wysyłka w 24H

Do 101 dni na darmowy zwrot

Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 7 punktów o wartości 1,00 zł

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego ważne jest odpowiednie uzupełnianie płynów. Dbaj o swój organizm i nie dopuść do odwodnienia! Wyposaż się w bidon marki Snickers Workwear, który jest aktualnie najbezpieczniejszą oraz najprostszą formą przechowywania wody i innych napoi.

Cechy produktu:

 • duży otwór wlewu,
 • dwuścienna izolacja,
 • wykonany ze stali nierdzewnej,
 • pojemność: 0,7L
 • kod producenta: 9901.

Wysokiej jakości bidon marki Snickers Workwear to wygodne nawadniające rozwiązanie dla każdego! Dwuścienna butelka na napoje jest wyposażona w technologię izolacji próżniowej, dzięki czemu pozwala utrzymać optymalną temperaturę płynów przez długi czas. Wykonany z porządnej stali nierdzewnej zapewniającej niezwykłą trwałość. Duży otwór ułatwia uzupełnienie płynów oraz czyszczenie. Bidon przeznaczony jest zarówno do zimnych, jak i gorących napojów. Jest on obecnie najbezpieczniejszą oraz najprostszą formą przechowywania wody, jak i innych ulubionych napoi. Doskonale sprawdzi się zawsze, niezależnie od pory roku.

Sprawdź także naszą ofertę z kategorii Termosy!

Szczegóły Produktu

7332515411112

Reklamacja - najważniejsze informacje

 • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
 • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
 • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
 • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
 • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
 • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


Najczęściej zadawane pytania:


1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat. 2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól3. Jak wygląda proces reklamacji?

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj. 4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym. 5. Ile trwa reklamacja?

Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

Większe zakupy? Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Opiekunem hurtowym tej marki jest Łukasz - specjalista do spraw sprzedaży. Zrealizował już setki zamówień dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Doradza klientom w zakresie optymalnego wyboru produktów czy technik znakowania odzieży. Specjalizuje się w obsłudze dużych średnich i dużych firm technologicznych.

Skontaktuj się z nami:

 +48 733 121 567

 handlowy@balticenterprise.pl