Grisport co to za firma?

W 1977 roku w Montebelluna we Włoszech ktoś wpadł na pomysł, że będzie produkował solidne i wygodne buty trekkingowe. Tak w skrócie można powiedzieć o marce Grisport. Włoski producent specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu obuwia turystycznego i trekkingowego, ale swoje doświadczenie produkcyjne postanowili też przenieść do branży workwear. Tak powstały właśnie kolekcje obuwia roboczego Grisport. 

Dziś firma Grisport jest wiodącym producentem butów outdorowych w Europie. Doświadczenie w produkcji butów i samo doświadczenie z butami trekkingowymi Grisport (część naszego zespołu w Balticbhp to zapaleńcy trekkingu i wspinania), przekonała nas że warto przyjrzeć się tej marce.

grisport co to za firma

Czego szukaliśmy w butach od Grisport?

W ostatnim czasie szukaliśmy marki obuwia roboczego która stawia przede wszystkim na trwałość produktu. Solidna konstrukcja butów stosowana przez markę zapewni naszym klientom spokój użytkowania butów. Dobrze zabezpieczony nosek buta, który bardzo często ulega szybkiemu zużyciu, czy solidna gumowa podeszwa Vibram o zwiększonej odporności na ścieranie, powinny zaspokoić potrzeby użytkowników którzy pracują na budowie czy w braży remontowej. Szczególnie, że z uwagi na zmiany ekonomiczne, wiele osób będzie zwracać szczególną uwagę nie tylko na wygodę i design ale również na okres użytkowania. 

Oczywiście lista technologii wykorzystywanych w obuwiu roboczym Grisport jest bardzo długa. Zaczynając choćby od wspomnianej już podeszwy Vibram, oddcyhających wyściółek do butów z technologią 3D AIRMESH, stosowaniu wiązań BOA.

Grisport produkuje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju

Tak jak i my sami staramy się wyrządzać tak mało szkody środowisku naturalnemu jak to możliwe tak i marka Grisport stawia duży naciska na sustainablility. Zrównoważony rozwój to drogowskaz, którym firma kieruje się poczynając od wyboru materiałów do produkcji, po inwestycje w technologię fotowoltaiczną która zasila fabrykę produkującą buty. To nam się spodobało!

Naszym zdaniem buty robocze Grisport doskonale przyjmą się w Balticbhp.pl Potrzebowaliśmy dostawcy butów, który dostarczy naszym klientom buty nie tylko ładne i wygodne, ale też takie na których mogą oni polegać. 

Podziel się tym postem

Produkty powiązane

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili