DutchEnglishGermanPolishRussian

Odzież od stóp do głów

Podstawową ochroną człowieka, zarówno na codzień jak i w pracy jest odzież. Chroni nas przed warunkami atmosferycznymi, pobrudzeniem, chroni przed utratą ciepła bądź podczas upalnych dni. I właśnie z tej racji zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu szeroką game produktów ochrony wierzchniej.

Odzież oczywiście podzieliliśmy na różne kategorie aby łatwiej było się doszukać konkretnego produktu. Podstawowymi kategoriami są spodnie i bluzy robocze. Najbardziej uniwersalne, do codzinnych prac, ale trwałe, odpowiednio dopasowane i z odpowiednich materiałów. Najcześciej oferujemy odzież roboczą firmy Mascot, Avacore czy Engelbert-Strauss i Dassy. Oczywiście zamieściliśmy też odzież odblaskową, która świetnie uzupełni brakujące elementy w codziennej odzieży. Na zmienne warunki pogodowe szczególnie podczas deszczów proponujemy odzież przeciwdeszczową i wodoochronną firmy Pros. A dodatkowo gdy temperatury sięgną zera, w dziale kurtek roboczych na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Podczas wiosennych i letnich dni do pracy zazwyczaj używa się odzieży lżejszej, ale nadal odpowiednio chroniącej nasze ciało, a więc warto wybrać odzież z naszej oferty, gdyż w ofercie mamy produkty z większą oraz mniejszą grubością materiału a także z odpowiedniego materiału.

Nie jest dla nas trudnym wyzwaniem dobranie odzieży dla spawaczy, na podstawie doświadczenia wiemy co zaproponować nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. W tym dziale znajdą się bluzy, spodnie, ale też kombinezony czy fartuchy dla spawaczy.

Do kategorii odziezy roboczej zaliczyc można także okrycie głowy, a więc i my wprowadziliśmy do oferty czapki na sezon letni oraz zimowy.

Pamiętaj, że jesteśmy zawsze chętni aby pomóc i dobrać dla Ciebie odpowiedni produkt.

Odzież robocza

Produktów: 371
Rozmiar
Kolor
Zastosowania
Zakres cenowy
Sortuj według:

Witaj w Balticbhp.pl

X
Witaj w Balticbhp.pl
Balticbhp.pl sklep z odzieżą roboczą dla prawdziwych profesjonalistów
WooChatIcon 0