Lista produktów marki Brubeck

Cena

30,00 zł - 225,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Krój

Materiał

Warstwa

Cechy materiału

Liczba produktów: 7

Brubeck to jedna z najpopularniejszych firm produkujących odzież termoaktywną. To marka polska, która posiada swoją siedzibę w Zduńskiej Woli, w tak zwanej polskiej kolebce tkactwa. Ponieważ marka ma swoją siedzibę w Polsce, proces kontroli jakości materiałów jest prosty i szczegółowy. Sprawia to, że Brubeck produkuje bieliznę termoaktywną oraz inne elementy garderoby z należytą troską i precyzją.

Brubeck bielizna

Brubeck to producent między innymi bielizny i odzieży termoaktywnej. To produkty specjalistyczne, wykonane z najwyższą starannością. Bielizna termoaktywna Brubeck stworzona jest dla osób, które podczas codziennych aktywności szczególnie narażone są na zmiany temperatur. Dodatkowo bielizna termoaktywna produkowana jest również dla miłośników górskich wypraw, oraz osób pracujących na co dzień w różnych warunkach atmosferycznych.

Jest wiele rodzajów bielizny termoaktywnej tej firmy. Do najczęściej kupowanych należą Brubeck bokserki, wykonane z materiałów oddychających, a jednocześnie izolujących, podobnie jak Brubeck skarpetki. Skarpety termoaktywne wykonane są z poliestru, włókien polipropylenowych oraz bawełny, co sprawia, że można chodzić w nich komfortowo przez cały dzień. Taką funkcję powinny mieć także bluzy robocze oraz spodnie robocze – innymi słowy wszystkie te elementy odzieży, które nosimy na sobie przez cały dzień.

Inne rodzaje garderoby Brubeck

Jeśli szukasz dobrej odzieży termoaktywnej, możesz zastanawiać się, co wybrać:  Brubeck dry czy thermo? Warto w tym przypadku dobrać garderobę do warunków pogodowych i specyfiki pracy. Odzież dry to najbardziej popularna grupa ubrań, głównie bielizny, którą można nosić przez cały rok i która wykonana jest z cienkiego materiału. Natomiast bielizna termoaktywna może mieć różną grubość, powinna być jednak dopasowana do ciała i odprowadzać nadmiar potu na zewnątrz, pozostawiając go na tkaninie.
Zarówno Brubeck koszulka, jak i Brubeck kominiarka muszą zapewnić ciału odpowiedni komfort i wygodę. Efekt taki daje połączenie włókien poliestru z bawełną, a także specyficzny krój, który gwarantuje dopasowanie się do kształtu ciała. Dodatkowo wiele rodzajów garderoby Brubeck, jak choćby koszulka termoaktywna, wyposażonych jest w powłokę antybakteryjną, które pomaga zachować higienę nawet podczas długotrwałego wysiłku i całodziennego noszenia ubrania.

Jak prać odzież termoaktywną Brubeck?

Odzież termoaktywna to delikatna materia, z którą trzeba postępować ostrożnie. Co ciekawe, odzież termoaktywną można prać w pralce, jednak temperatura nie powinna przekraczać 30 stopni Celsjusza. Nie należy też stosować w tym celu proszków do prania czy płynów do płukania. Odzież termoaktywną Brubeck pierzemy tylko i wyłącznie w wodzie z dodatkiem delikatnych środków do prania bądź płatów mydlanych.
Bieliznę termoaktywną Brubeck wykonaną z wełny możemy także prać ręcznie, za zastosowaniem płatków mydlanych bądź szarego mydła. Odzieży termoaktywnej nie należy prasować.
Dobrze wybrana odzież i bielizna termoaktywna zapewnią Ci komfort  wygodę podczas długich godzin pracy na świeżym powietrzu lub górskich wycieczek.