Lista produktów marki Sir Safety

Cena

195,00 zł - 465,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Krój

Materiał

Warstwa

Kaptur

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Cechy materiału

Liczba produktów: 8

Buty robocze Sir Safety - wygoda i jakość we włoskim wydaniu

W sklepie BalticBHP znajdziesz szeroki wybór butów roboczych Sir Safety w różnych klasach ochronnych. Ciekawa stylistyka obuwia roboczego SIR SAFETY sprawia, że są one chętnie wybierane przez użytkowników ceniących sobie sportowy styl w pracy. Nie można również zapominać o wygodzie. Buty SIR wyposażone są w szereg nowoczesnych technologii. Obuwie ochronne marki SIR SAFETY cechuje się wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które chronią stopy przed urazami i zapewniają stabilność na różnych powierzchniach. Bezpieczne, antypoślizgowe podeszwy oraz wzmocnienia na palcach i piętach zapewniają ochronę przed upadkami, uderzeniami i innymi ryzykami związanymi z pracą w trudnych warunkach.

Obuwie robocze Sir Safety jakie modele oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje i modele obuwia bezpiecznego tworzonego przez Sir Safety. Najpopularniejsze buty Sir to sportowe robocze obuwie klasy S3 model Sir Safety Tonga S3 oraz Sir Safety Monza S1P. Wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, spełniające wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa w tym normy EN ISO 20345. Jeśli poszukujesz lekkich sportowych butów Sir Safety to nasze modele obuwia z podnoskiem i wkładką antyprzebiciową doskonale sprawdzą się jako buty na budowę, magazyn czy do prac transportowych.

Sir Safety kurtki robocze dla profesjonalistów

Odzież robocza Sir Safety projektowana zgodnie z włoskim poczuciem stylu oraz niezbędnymi wymogami bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz głównie kurtki robocze odblaskowe Sir Safety które wyróżniają się doskonałym stylem oraz jakością wykonania. Kurtki ocieplane tej marki certyfikowane są zgodnie z europejskimi normami dzięki czemu możesz być pewien, że spełniają niezbędne wymogi bezpieczeństwa. Jeśli poszukujesz ubrań do pracy po zmroku lub dla kierowców czy drogowców sprawdź modele kurtek odblaskowych z europejskim certyfikatem EN ISO 20471.