Zatyczki do uszu 3M Ultrafit UF-01-000
3M

Zatyczki do uszu 3M Ultrafit UF-01-000

7,99 zł

Najniższa cena produktu 7,99 zł z dnia 24.02.2024

Ilość

  W magazynie, wysyłka natychmiast

Dostawa od 0 zł

Wysyłka w 24H

Do 101 dni na darmowy zwrot

Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 1 punktów

Zatyczki 3M UF-01-000 zostały zaprojektowane, aby zapewnić skuteczną redukcję hałasu i ochronę słuchu. Przeznaczone dla osób pracujących w warunkach podwyższonego hałasu takich jak budowy, warsztaty, fabryki czy lotniska. Zatyczki te doskonale chronią uszy przed szkodliwymi dźwiękami, które mogą wpływać na zdrowie słuchu.

Zatyczki do uszu 3M Ultrafit UF-01-000 cechy produktu:

 • poziom tłumienia SNR 32dB,
 • wielokrotnego użytku,
 • wstępnie formowane,
 • połączone linką zapobiegającą zgubieniu,
 • możliwość mycia,
 • uniwersalny rozmiar,
 • nie wymagają rolowania, 
 • nie rozprężają się.

Najważniejszą cechą zatyczek 3M UF-01-000 jest ich wyjątkowa wygoda noszenia. Wykonane z miękkiego, elastycznego materiału, idealnie dopasowują się do kształtu ucha, zapewniając komfort przez długi czas. Mają ergonomiczny kształt, który ułatwia ich wkładanie i usuwanie, jednocześnie zapewniając pewne i bezpieczne dopasowanie.

Zatyczki 3M UF-01-000 mają również praktyczne i higieniczne właściwości. Są łatwe do utrzymania w czystości i mogą być wielokrotnie używane, co zapewnia oszczędność i trwałość. Dodatkowo, zatyczki te są hipoalergiczne, co oznacza, że są odpowiednie dla osób z wrażliwą skórą lub alergiami. Zatyczki 3M UF-01-000 są dyskretne i można je łatwo przechowywać w kieszeniach, torbach czy narzędziach, dzięki czemu są zawsze pod ręką w razie potrzeby. 

Szczegóły Produktu

3M
9999001341889

Opis

Średni poziom tłumienia SNR
31 dB

Reklamacja - najważniejsze informacje

 • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
 • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
 • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
 • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
 • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
 • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


Najczęściej zadawane pytania:


1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat. 2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól3. Jak wygląda proces reklamacji?

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj. 4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym. 5. Ile trwa reklamacja?

Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

Większe zakupy? Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Opiekunem hurtowym tej marki jest Łukasz - specjalista do spraw sprzedaży. Zrealizował już setki zamówień dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Doradza klientom w zakresie optymalnego wyboru produktów czy technik znakowania odzieży. Specjalizuje się w obsłudze dużych średnich i dużych firm technologicznych.

Skontaktuj się z nami:

 +48 733 121 567

 handlowy@balticenterprise.pl