Lista produktów marki Artra

Marka

Rozmiar

Kolor

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Zapięcie

Liczba produktów: 12

Co wiemy o marce Artra?

Artra to słowacki producent wysokiej klasy obuwia roboczego przeznaczonego dla kobiet oraz mężczyzn związanych z różnymi branżami. Firma może poszczycić się ponad 30-letnia obecności na rynku. W tym czasie zdobyła szerokie grono oddanych klientów. W firmie zatrudnionych jest 200 szewców, którzy czuwają nad przebiegiem prac od początku aż do zakończenia produkcji danej pary, dlatego obuwie robocze spełnia wszelkie normy stawiane przed produktami tego typu. Przedsiębiorstwo korzysta z wysokiej klasy maszyn oraz wspomaga się wieloma modernizacjami technologicznymi, przez co cykl produkcyjny wyrobu wynosi jedynie 15 dni. Artra to duży producent obuwia roboczego, ponieważ w ciągu roku produkuje pół miliona par butów. Warto podkreślić, że zdecydowana większość z nich (99,9%) przekracza okres gwarancji, przez co stanowią rozwiązanie dla osób, którym zależy na wytrzymałym produkcie wysokiej jakości. Ponadto należy zaznaczyć, że buty robocze Artra są produktem w 100% słowackim, przez co wybierając je, wpiera się europejski przemysł, biznes. Obuwie robocze tej marki dostępne jest w 28 krajach, w tym także w Polsce, m.in. w naszym sklepie, w którego asortymencie znajdują się także: odzież robocza, rękawice robocze, akcesoria, środki ochrony twarzy, głowy oraz dróg oddechowych.

Misja firmy Artra

Uważamy, że warto wybierać produkty firm, które mają nie tylko wysokiej klasy produkty, ale i „zdrowe podejście” do prowadzenia biznesu. Właśnie takim przedsiębiorstwem jest Artra, której misją jest tworzenie etycznych i bezpiecznych rozwiązań, które nie będą szkodzić środowisku naturalnemu. Zarząd firmy dużą uwagę przykłada do kreatywności, ale i wyrażania swoim działaniem wartości takich jak m.in. troska o środowisko, wygoda, ochrona zdrowia czy bezpieczeństwo. Zespól Artra wkłada wiele wysiłku, wiedzy oraz doświadczenia w to, aby zapewnić konsumentom dostęp do wysokiej jakości produktów, powstających w godnych dla pracowników warunkach. Zaufanie, którym klienci obdarzają firmę Artra stanowi dla nich ogromną motywację do tworzenia nowych, jeszcze doskonalszych produktów.

Jakie produkty oferuje marka Artra?

Artra buty robocze zostały podzielone na aż 3 kolekcje – DESIGN & ESD, WORK & SAFETY oraz GASTRO & MEDICAL, przez co sprawdzają się wielu branżach: budowlanej, przemysłowej, gastronomicznej czy ochronie zdrowia. Aby móc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów Artra buty występują w zróżnicowanych modelach (sandały, półbuty, trzewiki) oraz różnych rozmiarach. W ofercie firmy Artra znaleźć można obuwie chroniące przed każdym rodzajem zagrożenia – ochrona palców za pomocą podnosków odpornych na działanie energii 200 J, 100 J, a także bardzo uniwersalne buty zawodowe bez podnosków. Większość modeli przeznaczona jest do pracy na zewnątrz, jednak świetnie sprawdzają się także wewnątrz. Warto zaznaczyć, że buty robocze Artra to produkty niezwykle wygodne i nowoczesne, ponieważ firma w swoim obuwiu stosuje szereg innowacyjnych rozwiązań:

  • promicrofibra – materiał ten cechuje się hydrofobowością, oddychalnością, jest bardzo lekki, odporny na zniszczenia oraz można prać go w pralce;
  • raptor pozwalające na znaczne odzyskiwanie energii;
  • rapid umożliwiające wysoką wydajność obuwia przy jednoczesnej niskiej wadze danego modelu;
  • rover – podeszwa z dobrze przyczepnym bieżnikiem;
  • gripper pozwalające na wysokie wsparcie stopy;
  • energizer i effector, które mają pozytywny wpływ na komfort chodzenia, kondycję stawów oraz kości.

Dlaczego warto wybrać buty robocze Artra?

Artra obuwie ochronne to nie tylko szeroka gama produktów wytworzonych przez rzetelnego producenta prowadzącego swój biznes w nurcie trendu fair-trade. Warto także zaznaczyć, że są one nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale i wygodne, przez co zapewniają wysokiej klasy bezpieczeństwo, trwałość, a także komfort poruszania się jak w klasycznym obuwiu sportowym.
Buty robocze Artra idealnie sprawdzą się nie tylko w miejscu pracy, ale i na co dzień, np. podczas spacerów w trudnych warunkach czy górskich wycieczek. Wysokiej jakości materiały oraz przemyślana konstrukcja obuwa roboczego Artra sprawia, że buty są oddychające, a wkładki antybakteryjne powalają na zredukowanie nieprzyjemnego zapachu, który może pojawić się na skutek długotrwałego noszenia określonej pary butów roboczych. W ofercie producenta znaleźć można zarówno obuwie ze skóry bydlęcej, jak i wegańskie, dlatego stanowi świetne rozwiązanie dla osób o wszystkich poglądach i przekonaniach.