Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

Carhartt amerykańska odzież robocza dla wymagających. Kto choć raz kupił odzież roboczą tej marki odzieży ten wie, że koszulki, bluzy i akcesoria są dosłownie niezniszczalne. Doskonały materiał z którego zrobione są ubrania Carhartt, nie nosi śladów użytkowania nawet po wielu praniach i ekspozycji na trudne warunki atmosferyczne.

Carhartt i bluzy robocze

Producent tworzy co roku wąską kolekcje bluz roboczych z logiem Carhartt, które możecie użytkować w najcięższych nawet warunkach pracy, a one dalej są jak wyciągnięte z opakowania. Kolor, struktura materiału, rozmiar, pozostają bez zmian. Wybierz dla siebie styl który lubisz Carhartt tworzy zarówno bluz z kapturem jak i wiele modeli bluz bez kaptura, rozpinanych, z dużym nadrukowanym logiem jak i zupełnie gładkie modele bez napisów.

Koszulki amerykańskiej marki również zdobyły sobie szerokie grono fanów. Wykonane z nieśmiertelnej grubej dzianiny bawełnianej zachowują pierwotny rozmiar i kolor nawet po wielu praniach.

Prawdziwym szałem zostały ogarnięte czapki tej marki. Modele takie jak Silvermine są już stałym bywalcem na głowach polskich użytkowników. Również ich wykonanie zasługuje na duże uznanie ponieważ czapki od tego Amerykańskiego producenta są na prawdę trwałe i doskonale wyglądają.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X