3M GH1 pasek podbródkowy Peltor G3000
3M

3M GH1 pasek podbródkowy Peltor G3000

27,99 zł

Najniższa cena produktu 27,99 zł z dnia 18.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 27,99 zł z dnia 18.06.2024

Ilość

  Wyprzedane

Dostawa od 0 zł

Do 101 dni na darmowy zwrot

  30 dni na zapłatę PayPO / Spingo

Dostępne dla firm i klientów indywidualnych

Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 3 punktów o wartości 0,30 zł

Posiadasz hełm ochronny 3M Peltor Solaris G3000, a brakuje Ci paska lub Twój aktualny pasek jest już zniszczony i wymaga wymiany? Pasek podbródkowy  3M GH1 to propozycja dla Ciebie. Jest kompatybilny z kaskami 3M Peltor Solaris G3000. Dodatkowo zwiększa dopasowanie i bezpieczeństwo użytkowania hełmu. 

Cechy produktu:

 • model GH1,
 • kolor czarny,
 • 2 punkty zapięcia,
 • mocowany do skorupy hełmu
 • solidna klamra pod brodą umożliwiająca zapinanie
 • regulowana długość pasków,
 • kod producenta GH1.

Pasek podbródkowy 2 punktowy do hełmów 3M Peltor Solaris G3000, to niezbędne wyposażenie hełmu. Utrzymuje kask na właściwym miejscu niezależnie od pozycji naszej głowy. Zapobiega spadaniu i przesuwaniu się hełmu nawet w przypadku zmiany pozycji ciała. Pasek wykonany z poliestrowej taśmy z solidnymi klamrami i zaczepami do hełmu. Hełm Peltor Solaris posiada trzy zaczepy na pasek podbródkowy: jeden zaczep z tyłu hełmu i dwa zaczepy po bokach na wysokości uszu. Mocowanie paska GH1 jest bardzo proste i nie powinno zająć więcej niż 2 minuty. Wystarczy podczepić zatrzaski do bocznych otworów w hełmie G3000. Dzięki stosowaniu pasków do hełmów Peltor G3000 ich użytkowanie staje się jeszcze bezpieczniejsze. Hełm nie spada z głowy, nie przesuwa się, dzięki temu w pełni chroni głowę pracownika nawet podczas prac wymagających częstych zmian pozycji. Mocowanie paska GH1 poprawia także dopasowanie kasku do głowy oraz komfort użytkowania hełmu. Nie przeszkadza w stosowaniu dodatkowych akcesoriów jak okulary do hełmu czy nauszniki ochronne do hełmu.

Sprawdź inne dostępne produkty marki 3m w naszej ofercie!

Szczegóły Produktu

3M
4054596479272

Reklamacja - najważniejsze informacje

 • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
 • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
 • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
 • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
 • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
 • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


Najczęściej zadawane pytania:


1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat. 2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól3. Jak wygląda proces reklamacji?

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj. 4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym. 5. Ile trwa reklamacja?

Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

Większe zakupy? Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Opiekunem hurtowym tej marki jest Łukasz - specjalista do spraw sprzedaży. Zrealizował już setki zamówień dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Doradza klientom w zakresie optymalnego wyboru produktów czy technik znakowania odzieży. Specjalizuje się w obsłudze dużych średnich i dużych firm technologicznych.

Skontaktuj się z nami:

 +48 733 121 567

 handlowy@balticenterprise.pl