Nikwax

  Impregnat NIKWAX NI-12 TX-Direct Wash-in do odzieży

  29,99 zł
  44,99 zł
  Ilość

    Dostępne w magazynie

  Dostawa od 0 zł

  Liczba sztuk dostępnych w magazynie: 12

  Wysyłka w 24H

  Do 101 dni na darmowy zwrot

  Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 9 punktów o wartości 1,00 zł

  Nawet najlepszej jakości odzież przeciwdeszczowa z czasem może stracić swoje pierwotne właściwości. Aby tego rodzaju ubrania służyły dłużej, należy regularnie dbać o ich czystość i impregnację. Impregnat NIKWAX NI-12 nie tylko zabezpieczy przed przemakaniem, ale także wspomoże właściwości oddychające materiału.


  Gdy odzież przeciwdeszczowa zaczyna przesiąkać, nie ma potrzeby, aby od razu wymieniać produkt na nowy, warstwę hydrofobową odnowi impregnat NIKWAX NI-12 TX-Direct Wash-in. Środek ten zwiększa żywotność odzieży przeciwdeszczowej odnawiając warstwę DWR, a ponadto wspomaga oddychalność, nie zmieniając przy tym wyglądu czy koloru odzieży. Co szczególnie istotne, produkt wytworzono na bazie wody, jest niepalny, bezpieczny dla środowiska i zdrowia użytkowników. Impregnat jest niesamowicie prosty w użytku, może być stosowany podczas prania ręcznego oraz w pralce. Nie należy łączyć go z innymi detergentami, a przed impregnacją odzież powinna zostać wyczyszczona (producent rekomenduje specjalistyczne środki Nikwax).

  Impregnat NIKWAX NI-12 - sposób użycia

  Przed praniem w pralce należy usunąć resztki detergentów z dozownika. Optymalnie należy wyprać dwie sztuki odzieży, wlewając do dozownika 200 ml środka (po 100 ml na każdą sztukę). Podczas prania ręcznego należy zabezpieczyć dłonie rękawiczkami gumowymi. Na 1 sztukę odzieży należy zastosować 50 ml impregnatu w 6 L ciepłej wody, następnie rozmieszać. Zamoczyć produkt w wodzie, pozostawić do nasiąknięcia i kilkukrotnie zamieszać, aby preparat dobrze rozprowadził się po odzieży. Płukać w zimnej wodzie.

  Impregnat NIKWAX NI-12 cechy produktu:

  • przeznaczony do odzieży przeciwdeszczowej,
  • odnawia warstwę hydrofobową i wspomaga oddychalność,
  • nie zmienia koloru odzieży,
  • bezpieczny dla użytkownika i środowiska,
  • do prania ręcznego oraz w pralce,
  • pojemność 300 ml.


  Zobacz także odzież roboczą przeciwdeszczową w naszej ofercie!

  Szczegóły Produktu

  5020716251003

  Reklamacja - najważniejsze informacje

  • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
  • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
  • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
  • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
  • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
  • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


  Najczęściej zadawane pytania:


  1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

  Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat.   2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

  Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól  3. Jak wygląda proces reklamacji?

  Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj.   4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

  Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym.   5. Ile trwa reklamacja?

  Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.  6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

  Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.  7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

  Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

  • Nazwa : Do 101 dni na zwrot
  • Opis

   Najważniejsze informacje:

   • Czy mogę zwrócić produkt? Tak. Bez podawania przyczyny.
   • Czy mogę wymienić produkt? Tak. Możesz zwrócić produkt i złożyć kolejne zamówienie.
   • Ile czasu mam na zwrot? Do 101 dni, jeśli jesteś zarejestrowanym Klientem (po 14 dniach możesz odesłać tylko produkty nieużywane, z metkami i w oryginalnym opakowaniu). Jeśli jesteś Klientem niezarejestrowanym - przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
   • Czy zwrot jest darmowy? Tak, dla zarejestrowanych klientów. 
   • Czy przy zakupie na fakturę mogę zwrócić produkt? Tak. 
   • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie. Wystarczy inny dowód zakupu lub zwrot przez konto na sklepie. 
   • Ile czasu muszę czekać na zwrot środków? Zazwyczaj 3-4 dni. Maksymalnie do 14 dni od otrzymania przez nas kompletu informacji i produktu.


   Najczęściej zadawane pytania:

   1. Ile czasu mam na zwrot produktu?

   Jeśli jesteś Klientem zarejestrowanym w Sklepie, produkt możesz zwrócić w terminie do 101 dni, o ile jest on nieużywany, z oryginalnymi metkami oraz elementami zabezpieczającymi i w oryginalnym opakowaniu. Standardowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługuje Ci do 14 dni na odstąpienie od umowy (zwrot).   2. Jak dokonać zwrotu?

   Zwrotu możesz wygodnie dokonać przez system sklepu. Klient zarejestrowany dokonuje zwrotu w tym miejscu: zwrot dla zarejestrowanych klientów. Klient nie zarejestrowany może dokonać zwrotu w tym miejscu: zwrot dla niezarejestrowanych. Wybierz numer zamówienia i produkty do zwrotu, uzupełnij kilka informacji i gotowe, nie musisz wypełniać żadnych formalności.    3. Jak dokonać wymiany?

   Możesz wymienić produkt w ten sposób, że zwrócisz produkt którego nie chcesz zatrzymać i zamówisz nowy. Możesz poczekać na zwrot środków przed złożeniem kolejnego zamówienia lub od razu zamówić kolejny.    4. Czy muszę coś płacić za zwrot?

   Zarejestrowani klienci nie płacą za zwrot.    5. W jaki sposób i w jakim czasie otrzymam zwrot środków?

   Zwrot otrzymasz od nas w ciągu 3-4 dni roboczych od zweryfikowania otrzymanej od Ciebie paczki. Maksymalnie może nam to zająć 14 dni. Zwrot środków otrzymasz w taki sposób w jaki płaciłeś za zamówienie. Jeśli zamówienie opłaciłeś za pobraniem, wówczas zwrot otrzymasz na konto bankowe podane w formularzu.    6. Zwróciłem paczkę i nie otrzymałem pieniędzy. Dlaczego?

   Jeśli nie otrzymałeś od nas zwrotu środków, sprawdź swoją skrzynkę e-mail oraz powiadomienia na telefonie. Prawdopodobnie w formularzu zwrotu brakuje wymaganych danych.

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji