Nikwax

  Zestaw NIKWAX impregnat + żel czyszczący 125ml

  46,99 zł
  Powiadom mnie o dostępności
  Ilość

    Obecnie brak na stanie

  Dostawa od 0 zł

  Do 101 dni na darmowy zwrot

  Jeśli kupisz ten produkt otrzymasz 14 punktów o wartości 1,00 zł

  Zestaw NIKWAX przeznaczony do czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji obuwia z tkaniny i skóry. Stosując oba środki przedłużysz żywotność ulubionego obuwia!

  Zestaw NIKWAX obejmuje impregnat oraz żel do czyszczenia obuwia. Impregnat Nikwax Tkanina i skóra w poręcznym opakowaniu z atomizerem, jest niezwykle łatwy w nakładaniu. Skutecznie odnawia warstwę DWR obuwia, ograniczając absorpcję wody, a przy tym wspomaga oddychalność. Żel czyszczący Nikwax Footwear Cleaning Gel delikatnie usuwa brud ze wszystkich rodzajów obuwia, zarówno ze skóry jak i z materiałów syntetycznych. Doskonale sprawdzi się przed rozpoczęciem impregnacji, jak i do bieżącego utrzymania obuwia w czystości. Oba środki są bezpieczne dla środowiska i użytkownika, nie zawierają szkodliwych substancji, są niepalne i nietoksyczne. Mogą być stosowane na obuwiu z membraną Gore-Tex oraz eVent. Impregnat może nieznacznie zmienić kolor obuwia - producent zaleca test na niewielkim fragmencie materiału. Zestaw obejmuje dwa preparaty: 1x impregnat oraz 1x żel, po 125 ml każdy.

  Zestaw NIKWAX impregnat + żel czyszczący 125ml cechy produktu:

  • żel delikatnie usuwa zanieczyszczenia z wszelkiego rodzaju obuwia,
  • impregnat odnawia warstwę DWR, wspomaga oddychalność,
  • produkty łatwe w aplikacji,
  • skutecznie zwiększają żywotność obuwia,
  • preparaty bezpieczne dla użytkownika i środowiska,
  • mogą być stosowane do obuwia z membraną Gore-Tex orax eVent,
  • zestaw obejmuje 1x żel 125ml oraz 1x impregnat 125 ml,
  • kod producenta: NI-86.

  Zobacz wszystkie produkty Nikwax w ofercie Baltic BHP!

  Szczegóły Produktu

  5020716017807

  Reklamacja - najważniejsze informacje

  • Ile czasu na reklamacje? 2 lata od dnia zakupu
  • Ile trwa reklamacja? Maksymalnie 14 dni
  • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie.
  • Czy muszę odsyłać produkt? Nie, większość reklamacji załatwiamy elektronicznie.
  • Czy ponoszę koszty? Nie, proces reklamacji jest darmowy.
  • Czy muszę mieć oryginalny karton? Nie.


  Najczęściej zadawane pytania:


  1. Ile czasu mam na złożenie reklamacji?

  Każdy produkt kupiony w Balticbhp możesz oddać do reklamacji w ciągu 2 lat.   2. Na jaki adres mam odesłać produkty które chcę oddać do reklamacji?

  Balticbhp.pl Dział Zwrotów, ul. Piłsudskiego 40, 67-100 Nowa Sól  3. Jak wygląda proces reklamacji?

  Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz złożyć reklamacje bezpośrednio ze swojego konta klienta (zakładka reklamacje). Jeśli nie masz konta klienta, reklamacje złożysz przez elektroniczny formularz, który znajdziesz tutaj.   4. Czy muszę odsyłać produkt czy mogę oddać produkt w sklepie stacjonarnym?

  Możesz odesłać produkt do naszego magazynu lub oddać go do reklamacji w naszym sklepie stacjonarnym.   5. Ile trwa reklamacja?

  Zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w dniu kiedy otrzymamy elektroniczne zgłoszenie reklamacyjne. Jeśli składasz reklamacje drogą tradycyjną musisz uwzględnić czas na przyjęcie i przetworzenie reklamacji przez magazyn. Otrzymasz informacje zwrotną maksymalnie po 14 dniach.  6. Czy muszę zachować oryginalny karton/opakowanie?

  Nie, możesz oddać produkt do reklamacji bez oryginalnego opakowania.  7. Czy muszę mieć oryginał dowodu zakupu żeby złożyć reklamacje?

  Nie, wystarczy że posiadasz potwierdzenie zamówienia lub inne dokumenty potwierdzające zakup. 

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Raczki do butów City Track Raczki do butów City Track Impregnat NIKWAX tkanina i skóra 300ml Impregnat NIKWAX tkanina i skóra 300ml Engelbert Strauss wkładki do butów active, soft Engelbert Strauss wkładki do butów active, soft Engelbert Strauss wkładki do butów active, medium Engelbert Strauss wkładki do butów active, medium
  Dostępność
  En stock
  En stock
  En stock
  Cena
  49,99 zł
  46,99 zł
  44,99 zł
  44,99 zł
  Opis
  Materiał
  Syntetyczny
  • Nazwa : Do 101 dni na zwrot
  • Opis

   Najważniejsze informacje:

   • Czy mogę zwrócić produkt? Tak. Bez podawania przyczyny.
   • Czy mogę wymienić produkt? Tak. Możesz zwrócić produkt i złożyć kolejne zamówienie.
   • Ile czasu mam na zwrot? Do 101 dni, jeśli jesteś zarejestrowanym Klientem (po 14 dniach możesz odesłać tylko produkty nieużywane, z metkami i w oryginalnym opakowaniu). Jeśli jesteś Klientem niezarejestrowanym - przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
   • Czy zwrot jest darmowy? Tak, dla zarejestrowanych klientów. 
   • Czy przy zakupie na fakturę mogę zwrócić produkt? Tak. 
   • Czy muszę mieć paragon/fakturę? Nie. Wystarczy inny dowód zakupu lub zwrot przez konto na sklepie. 
   • Ile czasu muszę czekać na zwrot środków? Zazwyczaj 3-4 dni. Maksymalnie do 14 dni od otrzymania przez nas kompletu informacji i produktu.


   Najczęściej zadawane pytania:

   1. Ile czasu mam na zwrot produktu?

   Jeśli jesteś Klientem zarejestrowanym w Sklepie, produkt możesz zwrócić w terminie do 101 dni, o ile jest on nieużywany, z oryginalnymi metkami oraz elementami zabezpieczającymi i w oryginalnym opakowaniu. Standardowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługuje Ci do 14 dni na odstąpienie od umowy (zwrot).   2. Jak dokonać zwrotu?

   Zwrotu możesz wygodnie dokonać przez system sklepu. Klient zarejestrowany dokonuje zwrotu w tym miejscu: zwrot dla zarejestrowanych klientów. Klient nie zarejestrowany może dokonać zwrotu w tym miejscu: zwrot dla niezarejestrowanych. Wybierz numer zamówienia i produkty do zwrotu, uzupełnij kilka informacji i gotowe, nie musisz wypełniać żadnych formalności.    3. Jak dokonać wymiany?

   Możesz wymienić produkt w ten sposób, że zwrócisz produkt którego nie chcesz zatrzymać i zamówisz nowy. Możesz poczekać na zwrot środków przed złożeniem kolejnego zamówienia lub od razu zamówić kolejny.    4. Czy muszę coś płacić za zwrot?

   Zarejestrowani klienci nie płacą za zwrot.    5. W jaki sposób i w jakim czasie otrzymam zwrot środków?

   Zwrot otrzymasz od nas w ciągu 3-4 dni roboczych od zweryfikowania otrzymanej od Ciebie paczki. Maksymalnie może nam to zająć 14 dni. Zwrot środków otrzymasz w taki sposób w jaki płaciłeś za zamówienie. Jeśli zamówienie opłaciłeś za pobraniem, wówczas zwrot otrzymasz na konto bankowe podane w formularzu.    6. Zwróciłem paczkę i nie otrzymałem pieniędzy. Dlaczego?

   Jeśli nie otrzymałeś od nas zwrotu środków, sprawdź swoją skrzynkę e-mail oraz powiadomienia na telefonie. Prawdopodobnie w formularzu zwrotu brakuje wymaganych danych.

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji