Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Odzież termoaktywna

Produktów: 19
Zakres cenowy

Odzież termoaktywna w ofercie BalticBHP.pl to produkty najwyżej jakości od czołowych producentów, takich jak Brubeck, Snickers Workwear czy Engelbert Strauss. Funkcjonalna, termoaktywna odzież sprawdzi się nie tylko w pracy, ale też przy aktywnościach, takich jak sporty zimowe, trening czy piesze wędrówki. Oferujemy koszulki termoaktywne z długim i krótkim rękawem, a także spodnie termoaktywne. Zadbaj o swój komfort wybierając bieliznę termiczną z nowoczesnych materiałów!

KOMFORT W ZIMOWE DNI

Aby czuć się w pełni komfortowo, trzeba zadbać o strój od podstaw. Do pracy na dworze, ale też do różnych aktywności w wolnym czasie, polecamy odzież termoaktywną od renomowanych producentów, takich jak Brubeck, Engelbert Strauss czy Snickers Workwear.

Oferujemy t-shirty termoaktywne, koszulki termoaktywne z długim rękawem a także długie spodnie termoaktywne. Wykonane z nowoczesnych, technicznych materiałów zapewnią komfort termiczny w chłodne dni. Odzież termoaktywna odprowadzi wilgoć, zadba o właściwą temperaturę ciała i zminimalizuje powstawanie przykrych zapachów. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla wrażliwej skóry – dzięki bezszwowej konstrukcji unikniesz obtarć.

Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą odzieży termoaktywnej i poczuj różnicę na własnej skórze!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!