Lista produktów marki Bolle Safety

Cena

0,00 zł - 90,00 zł

Marka

Kolor

Liczba produktów: 30

Okulary Bolle: Bezpieczeństwo, styl i innowacje

Witaj w kategorii okularów ochronnych Bolle - doskonałej ochrony wzroku, stylu i ciągłych innowacji. Od lat marka Bolle jest liderem w branży ochrony oczu, dostarczając produkty, które łączą najwyższe standardy bezpieczeństwa z atrakcyjnym designem. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich oczu w miejscu pracy lub podczas aktywności outdoorowych dzięki okularom ochronnym Bolle. Innowacyjne okulary Bolle Safety wykonane z najwyższej jakości materiałów i spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa, nasze okulary zapewniają niezawodną ochronę przed odpryskami, pyłem, promieniowaniem UV i innymi niebezpiecznymi czynnikami.

Okulary Bolle to nie tylko ochrona, to także stylowy dodatek do Twojej garderoby. Dzięki różnorodnym kształtom, wzorom i kolorom, okulary pozwalają wyrazić swój indywidualny styl, nie rezygnując z bezpieczeństwa. Co więcej, ergonomiczny design i lekkie konstrukcje zapewniają maksymalny komfort noszenia przez cały dzień.

Rodzaje okularów Bolle

Jeśli poszukujesz okularów ochronnych do przemysłu lub okulary bolle do różnych aktywności outdorowych to doskonale trafiłeś. W ofercie francuskiej marki znajdziesz różnorodne modele okularów do wszystkich popularnych zastosowań, a każde z nich spełniają odpowiednie europejskie normy bezpieczeństwa, dlatego bez obawy możesz stosować je w pracy, podczas uprawiania sportu czy na strzelnicy. Poniżej przedstawiamy jakie rodzaje okularów Bolle Safety możesz znaleźć w naszej ofercie:

  • okulary ochronne Bolle - duży wybór bezbarwnych i przyciemnianych okularów do pracy spełniających wymagane normy bezpieczeństwa,
  • okulary sportowe Bolle - szeroka gama sportowych, wzmacnianych okularów do jazdy na rowerze, do biegania czy uprawiania sportów wodnych,
  • okulary strzeleckie Bolle - w naszej ofercie znajdziesz również okulary strzeleckie i taktyczne, przeznaczone do uprawiania sportów strzeleckich czy dla służb mundurowych.

Jak wybrać odpowiednie okulary Bolle?

Podstawą do prawidłowego wybrania modelu okularów marki Bolle jest określenie warunków pracy oraz przeznaczenia poszukiwanych okularów. Zastanów się czy potrzebujesz okulary z soczewką bezbarwną, przyciemnianą a może żółtą. Wszystkie okulary ochronne tej marki spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i opatrzone są certyfikatem europejskim EN 166, który określa odpowiednią wytrzymałość soczewek na uderzenia. Warto również zastanowić się, nad intensywnością używania okularów. Jeśli zamierzasz stosować okulary przez kilka godzin dziennie warto wybrać modele z elastycznymi sylikonowymi noskami, które nie będą uciskać nosa i powodować dyskomfortu. Kwestią indywidualnych preferencji użytkownika jest wybór okularów bezramkowych lub modeli wyposażonych w ramkę osłaniającą soczewką.