Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Kurtki i softshell

Produktów: 142
Zakres cenowy

Okrycia wierzchnie sprawdzone w najtrudniejszych warunkach, łączące nowoczesny styl z wytrzymałością odzieży roboczej marek premium. Oferta BalticBHP.pl to kurtki klasyczne oraz softshell od renomowanych producentów, takich jak Engelbert Strauss czy Dassy Workwear. Prezentujemy kurtki przejściowe oraz zimowe, a także kurtki softshell wykonane z wysokiej jakości materiałów. Funkcjonalne modele, które zapewnią komfort termiczny, osłonią od wiatru i deszczu – zaufaj produktom sprawdzonym przez profesjonalistów.

Nieporównywalny komfort

Oferta okryć wierzchnich w BalticBHP.pl to casualowe modele od czołowych producentów odzieży roboczej. Połączenie nowoczesnego stylu z najwyższą jakością materiałów, gwarantuje niezawodność i komfort termiczny w każdych warunkach.

Prezentujemy wyselekcjonowane modele klasycznych kurtek przejściowych oraz kurtek zimowych. Ponadto oferujemy funkcjonalne kurtki softshell, wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Szukając kurtki warto zwrócić uwagę na renomowanych producentów odzieży roboczej premium, jak np. Engelbert Strauss, Dassy Workwear czy Snickers Workwear. Funkcjonalne modele, wybierane do pracy przez profesjonalistów, sprawdzą się doskonale także na co dzień. Kurtki z kapturem oraz kurtki z wysokim kołnierzem zapewnią komfort termiczny nieporównywalny z produktami konkurencji. Szukając niezawodnej kurtki na wiele sezonów i w dobrym stylu, zapoznaj się z ofertą BalticBHP.pl!

Pamiętaj, że zawsze chętnie pomożemy dobrać właściwy model oraz rozmiar.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!