Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Obuwie robocze Engelbert Strauss

Produktów: 118
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

Buty robocze Engelbert Strauss

Świetne wykonanie, doskonała stylistyka, modny i nowoczesny wygląd butów roboczych. Te wszystkie cechy Engelbert Strauss zamknął w jednym kawałku obuwia. Buty robocze nie muszą być nudne, od dziś możesz pracować bezpiecznie, czuć się atrakcyjnie i komfortowo w każdych warunkach i w każdej pracy. Stalowy podnosek, wkładka antyprzebiciowa lub inne elementy zabezpieczające zagwarantują Twoim stopom wysoki poziom bezpieczeństwa.  Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą butów roboczych Engelbert Strauss i ciesz się z wygody jaką oferują najbardziej zaawansowane technicznie buty robocze na rynku.

Materiały techniczne, elementy odciążające stopy i układ kostny. Z butami roboczymi Strauss poczujesz różnicę. Wybierz dla siebie odpowiedni model butów roboczych: przewiewny, skórzany, wodoodporny zależnie od zadań jakie wykonujesz w pracy.

Engelbert Strauss buty robocze

Doskonała jakość wykonania, modny i nowoczesny design oraz niezrównany komfort użytkowania. Te wszystkie cechy zamknięte w jednym kawałku obuwia. To właśnie obuwie robocze Engelbert Strauss. Stalowy podnosek, wkładka antyprzebiciowa lub inne elementy zabezpieczające zagwarantują Twoim stopom wysoki poziom bezpieczeństwa. Szeroki wybór modeli butów roboczych gwarantuje, że każdy nawet najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie. Doskonała stylistyka butów Engelbert Strauss sprawia, że będziesz w nich nie tylko wygodnie pracował ale i również rewelacyjnie wyglądał. Buty robocze Engelbert Strauss nadają się do wszelkich zastosowań, dla magazynierów, dla pracowników budowlanych, kierowników robót, kierowców, monterów. Materiały techniczne i technologia zastosowane w obuwiu Engelbert Strauss pozwalają Twoim stopom pracować w komfortowych warunkach. Wkładki amortyzujące, czy dwuwarstwowe podeszwy odciążają układ kostny, stawy i kręgosłup.

Antybakteryjna wyściółka butów pozwala utrzymywać bardzo wysoką higienę stóp. Materiały o wysokiej przepuszczalności powietrza i bardzo dobrych parametrach wentylacji gwarantują uczucie komfortu, suchości i higieny nawet po długim i ciężkim wysiłku fizycznym. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz butów do pracy w pomieszczeniach, wybierz modele wykonane z przewiewnej siatki i ciesz się doskonałą wentylacją.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!