Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Stopery i zatyczki do uszu

Produktów: 172
Średni poziom tłumienia (SNR)
Zastosowania
Zakres cenowy

W trosce o Twój słuch

W miejscach pracy, gdzie nasilony jest hałas, odpowiednim zabezpieczeniem są zatyczki lub stopery do uszu. Ochronią nasz słuch, zmniejszając poziom hałasu docierającego do naszych uszu. Jest wiele miejsc pracy, gdzie pracownicy narażeni są na wielogodzinny hałas, dlatego oferujemy Państwu szeroką gamę zatyczek i stoperów. Wbrew pozorom, zatyczki chronią tak samo, a nawet czasem lepiej niż ochronniki słuchu, dlatego stworzyliśmy dla Państwa osobną kategorię z zatyczkami i stoperami.

Należy pamiętać, że długotrwałe narażenie na hałasy powyżej dopuszczalnego poziomu, powoduje trwały uszczerbek słuchu, więc każdy pracownik powinien je posiadać.

W ofercie posiadamy zatyczki dopasowane do Państwa potrzeb, zarówno jeśli chodzi o kształt i rozmiar, jak również uwzględniając surowiec i sposób przechowywania. Oferujemy zatyczki w pudełkach chroniących, połączone sznurkiem, a nawet na pałągu. W ofercie znajdą Państwo również specjalne pojemniki dozujące zatyczki dla każdego z pracowników. Chcąc zaoferować jak najlepsze zatyczki i stopery, w ofercie zamieszczamy produkty od znanych i cenionych producentów takich jak 3M czy Howard Leight.

 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!