Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

buty robocze Puma? No jasne. Teraz możesz używać swoich ulubionych butów Puma nie tylko na co dzień, ale również w swojej pracy. Produkowane z dbałością o szczegóły i wykończenie doskonale się prezentują i oferują doskonały komfort. Dział projektowy marki postawił nacisk na design i kolorystykę butów. Jaskrawe kolory oraz odważne połączenia stylów dały doskonały rezultat wizualny. 

Wielu klientów nadal jest zdumionych, że można kupić robocze Pumy z podnoskiem i w nich pracować. Naszym zdaniem to doskonała alternatywa dla nudnych butów ochronnych. 

Buty do swojej pracy możesz wybrać spośród na prawdę szerokiego asortymentu Puma. Znajdziesz u nas buty ochronne Puma w stylistyce adidasów, ale również przewiewne sandały robocze na lato i wysokie buty zimowe. Wybierając model dla siebie kieruj się branżą w której pracujesz. Jeśli większość pracy wykonujesz wewnątrz wybierz swoje Pumy z kolekcji sportowej, w której znajdziesz sporo modeli obuwia o różnych klasach ochrony i kolorystyce. 

Na szczęście już nie musisz szukać butów roboczych marki Puma na Allegro czy innych serwisach. Tworzymy tu oficjalny sklep z butami marki Puma Safety. Możesz więc kupić je ze sprawdzonego źródła od oficjalnego dystrybutora. Wprowadziliśmy do sprzedaży obuwie robocze Pumy w klasie od S3 do S1, a więc we wszystkich wymaganych przez normy poziomach. 

 

 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X