Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Sandały robocze

Produktów: 122
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

Sandały robocze – zafunduj sobie komfort

Pracujesz w pomieszczeniach lub siedzisz za kółkiem? Zafunduj swoim stopom królewskie warunki inwestując w buty robocze klasy premium. Doskonałe materiały i innowacyjne technologie, niezrównana trwałość – to wszystko znajdziesz w sandałach dostępnych w balticbhp.pl. Pracuj wygodnie, komfortowo, a praca wreszcie zacznie sprawiać Ci przyjemność – zasługujesz na to. Buty robocze nie muszą być niewygodne. Sprawdź nasze modele butów z noskiem ochronnym. Noś komfortowe buty do pracy i na co dzień. Zobacz jak technologia pracuje dla Ciebie.

Męskie sandały robocze – relikt przeszłości?

Zapomnij o topornych, skórzanych sandałach z klamrą. Dziś masz o wiele większy wybór. Najnowsze modele wentylowanych butów firm takich jak: Albatros, Puma, Engelbert Strauss, Base Protection pozwolą Twoim stopom odpoczywać w pracy dzięki nowoczesnym systemom amortyzacji stopy, zaawansowanym wkładkom. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji od sandałów roboczych Base Protection, które cechuje ekstremalna wygoda, przez modele Albatros czy Puma Safety, które doskonale wyglądają i doskonale wpasują się w Twój roboczy styl. Możesz też wybrać model od Engelbert Strauss i cieszyć się niemiecką jakością obuwia roboczego. 

Czy warto inwestować w obuwie premium?

To pytanie zadaje sobie każdy pracownik i właściciel firmy, który jeszcze nie zdecydował się na zakup butów klasy premium. To droga w jedną stronę, jeśli raz wyruszysz do pracy w wygodnym obuwiu, już nie będziesz chciał wrócić do innego rozwiązania. W pracy nie musisz odliczać minut do końca zmiany jeśli masz wygodne obuwie.

Sandały robocze - ochrona stopy w komfortowych warunkach

W dziale sandały robocze, znajdziecie przewiewne buty robocze, sznurowane lub zapinane na rzep. Sandały robocze są chętnie stosowanym rodzajem obuwia BHP, ze względu na wygodę użytkowania oraz znakomitą wentylacje. Nasz oferta obejmuje szeroki katalog sandałów roboczych, począwszy od sandałów bezpiecznych z podnoskiem, w tym sandałów S1, sandałów S2, aż po antyelektrostatyczne sandały ESD. Do naszego sklepu wprowadzamy wyłącznie obuwie wysokiej jakości, renomowanych polskich i światowych producentów butów roboczych i butów bhp. Oczywiście pomożemy w doborze obuwia roboczego odpowiednim standardzie ochrony. Wskażemy modele z zabudowaną piętą, wkładką antyprzebiciową, czy też olejoodporną podeszwą.

Marki premium

w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie obuwie robocze najlepszych światowych marek premium. Nie znajdziesz tu tanich, niewygodnych, rozpadających się butów które zaraz będziesz musiał wymieniać na nowe. Komfort użytkowania i wygoda to dla nas priorytet w doborze butów z naszej oferty. Oczywiście poza walorami użytkowymi w naszych butach roboczych odnajdziesz styl i doskonały design, który powstaje w biurach projektowych naszych partnerów handlowych.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!