Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Nakolanniki robocze

Produktów: 658
Zakres cenowy
Sortuj według
Producent

Twoje kolana będą Ci wdzięczne za zapewnienie im odpowiedniej ochrony. W balticbhp.pl oferujemy Ci szeroki wybór nakolanników ochronnych dostosowanych do specyfiki Twojej pracy. Zdecyduj sam jakie nakolanniki ochronne zastosujesz zewnętrzne czy wewnętrzne. Ochronniki kolan chowane w kieszenie spodni roboczych sprawdzą się w pracy, w której często przyklękasz np. na jedno kolano. Podczas takiego klękania, kolana ulegają często małym urazom. Stosując pady na kolana wewnętrzne wkładane do spodni roboczych, będziesz mógł pracować wygodnie i jednocześnie zapewnisz sobie ochronę stawów. Jeśli w pracy spędzasz dużo czasu na kolanach, to zastanów się nad zastosowaniem wkładek zewnętrznych do spodni, które ubierasz na wierzch spodni roboczych. Takie rozwiązanie gwarantuje ci nie tylko dobre zabezpieczenie kolan przez urazami i zmęczeniem ale również ochroni przed zużyciem twoje spodnie robocze.

Zastanawiasz się jak wybrać nakolanniki ochronne do pracy? Jest kilka zasad którymi powinieneś się kierować. Staraj się dobierać ochronę kolan od tego samego producenta co spodnie ochronne. Jeśli więc wybierasz spodnie robocze Snickers Workwear, dobierz do nich ochronniki kolan tej samej marki. Poszukaj również nakolanników dedykowanych do rodzaju pracy jaką wykonujesz na co dzień. Sprawdź nakolanniki dla parkieciarzy i posadzkarzy, lub nakolanniki przeznaczone dla rzemieślników.  

Ochraniacze na kolana to element odzieży roboczej noszonej w trosce o własne bezpieczeństwo. Dlatego, robiąc zakupy, zwróć uwagę na jakość materiałów, z których zostały wykonane Twoje nakolanniki.

Dlaczego warto zainwestować w ochraniacze na kolana do pracy?

Wybór dobrych nakolanników roboczych nie jest łatwy, powinny być one jednocześnie bardzo wytrzymałe i lekkie. Najlepiej dobrać nakolanniki ochronne do noszonych spodni oraz własnych predyspozycji. Każdy z nas ma inną definicję wygody. Często firmy dopasowują nakolanniki robocze do spodni za pomocą odpowiednich wycięć na ochraniaczach oraz naszyć na spodniach. Takie ochraniacze, odpowiadające spodniom, opatentowała firma Snickers. Ich nakolanniki rzemieślnicze 9110 pasują do wszystkich modeli spodni Snickers Workwear wyposażonych w system KneeGuard. Dzięki temu systemowi możesz mieć pewność, że Twoje nakolanniki podczas pracy na kolanach nie przemieszczą się. W niektórych firmach można dociąć ochraniacze BHP na wymiar. Przykładem takich nakolanników ochronnych są e.s.knee pads firmy Engelbert Strauss.

Nakolanniki budowlane

Nakolanniki są tą częścią ubrań roboczych, której wymagają przepisy BHP. Wybierając nakolanniki zewnętrzne, czyli takie, których nie wkłada się do kieszeni spodni, można skupić się na ich wyglądzie. Najpopularniejszym wybieranym kolorem, wśród wszystkich dostępnych, jest czarny. Nakolanniki brukarskie i budowlane dostępne są w wersji skórzanej, gumowej, piankowej, z tworzyw sztucznych oraz żelowe. Większość nakolanników można prać razem ze spodniami, nie trzeba ich nawet wyciągać, jednak najlepiej przed praniem przeczytać instrukcję.

Nakolanniki brukarskie

Nakolanniki w pracy brukarza pełnią niesamowicie istotną funkcję. Niemal połowa schorzeń kolan spowodowana jest ich nieprawidłową bądź niewystarczającą ochroną. Dlatego niezwykle ważne jest żeby temu zapobiec. Nie pozwól by niedopatrzenie dopuściło do utraty zdrowia. Zadbaj o swoje kolana, odpowiednio je zabezpieczając. Inwestycja w profesjonalne nakolanniki budowlane rzutuje na Twoją przyszłość.

Ceny nakolanników roboczych

Ceny ochraniaczy brukarskich na kolana zaczynają się już od 15 zł, jednak jeżeli pracujesz na co dzień w tej pozycji warto zainwestować w profesjonalne modele nakolanników ochronnych. Cena nakolanników uzależniona jest przede wszystkim od materiałów użytych do ich wyprodukowania. W naszym sklepie znajdziesz nakolanniki od ToughBuilt jednej z najpopularniejszej marek akcesoriów ochronnych prawie niedostępnych w Polsce. Nakolanniki GelFit Fanatic poza materiałami najwyższej jakości, zaopatrzone są w pasy stabilizujące nogi, dzięki temu Twoje kończyny będą pod najlepszą ochroną. Zapraszamy nie tylko do naszego sklepu internetowego, ale także do sklepów stacjonarnych w Nowej Soli, Poznaniu i na Śląsku.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X