Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Nakolanniki

Produktów: 553
Zakres cenowy
Sortuj według
Producent

Ochrona stawów kolanowych to podstawa
Twoje kolana będą Ci wdzięczne za zapewnienie im odpowiedniej ochrony. W balticbhp.pl oferujemy Ci szeroki wybór nakolanników ochronnych dostosowanych do specyfiki Twojej pracy. Zdecyduj sam nakolanniki ochronne zewnętrzne czy wewnętrzne. Pamiętaj, że nakolanniki chowane w przystosowane do tego kieszenie spodni, należy dobierać zgodnie z marką noszonych spodni roboczych.

Nakolanniki ochronne - broń do walki z mikrourazami

Czy wiesz, że Twoje kolana każdego dnia są narażone na setki mikro urazów? Jak to możliwe skoro Ty przecież nie pracujesz cały dzień na kolanach?

Twoje kolano przy każdym dotknięciu podłoża doznaje małych uszkodzeń, które powtarzane przez wiele tygodni, powodują wyniszczenie stawów kolanowych.

Podczas badań prowadzonych na potrzeby wdrożenia nowych technologii w produkcji nakolanników wykazano, że aż 70% schorzeń stawu kolanowego pracowników branży budowlanej, było spowodowane nie stosowaniem nakolanników ochronnych.

Sprawdź naszą bogatą ofertę nakolanników ochronnych. Znajdziesz tu nakolanniki ochronne firmy Snickers, Toughbuilt oraz wiele innych.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!