Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Akcesoria robocze damskie

Produktów: 625
Kolor
Zakres cenowy
Producent
Sortuj według

Wszystko co pomoże Ci w pracy zawsze pod ręką.
Akcesoria znanych producentów odzieży roboczej: Engelbert Strauss, Snickers Workwear, Dassy Workwear dostępne na balticbhp.pl:
Rozbudź w sobie duszę profesjonalistki, niech praca sprawia Ci jeszcze większą przyjemność i będzie jeszcze lżejsza. Zadbaj o wysoką ergonomię i wygodę w pracy dzięki dodatkom do odzieży roboczej premium. W tej kategorii znajdziesz zarówno dodatki do odzieży takie jak nakolanniki czy paski do spodni, ale również rękawice robocze, kieszenie na narzędzia mocowane do paska jak i produkty do konserwacji i czyszczenia odzieży.

Akcesoria premium dla kobiet

W balticbhp.pl zależy nam, aby odzież robocza oraz dodatki do niej były jak najwyższej jakości. Stawiamy na marki premium takiej jak Engelbert Strauss, Snickers Workwear czy Dassy Workwear aby zapewnić produkty, które nie zawiodą Cię kiedy będziesz ich potrzebować.

W naszym dziale akcesoriów znajdziesz to, co może ułatwić pracę, zarówno części garderoby takie jak: paski, rękawice robocze czy czapki. Posiadamy również elementy wyposażenia dodatkowego takie jak kieszenie robocze przypinane do paska, torby na narzędzia i wiele innych.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!