Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Czapki z daszkiem

Produktów: 39
Zakres cenowy

Czapki z daszkiem

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment czapek z daszkiem od czołowych producentów, takich jak Carhartt, Engelbert Strauss, Dassy Workwear, Snickers Workwear i tę listę będziemy na bieżąco poszerzać! Sprawdź nasze propozycje czapek z daszkiem najlepszej jakości, które będziesz nosić z przyjemnością nie tylko do pracy, ale i na co dzień. Chroń głowę podczas długotrwałego przebywania na słońcu nosząc funkcjonalną czapkę z daszkiem. W ofercie balticbhp.pl znajdziesz różnego rodzaju czapki z daszkiem: gładkie i z naszywkami, z funkcją odprowadzania wilgoci, przewiewne czapki typu trucker z siateczki oraz klasyczne modele. Wyróżnij się wśród innych pracowników profesjonalnym strojem – niech praca wreszcie zacznie sprawiać Ci przyjemność!

Czapki z daszkiem na lato

Aby chronić się przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, należy pamiętać także o ochronie głowy. Z tego względu postanowiliśmy zaproponować Państwu szeroką ofertę czapek z daszkiem różnego rodzaju. Czapka z daszkiem nie tylko stanowi świetną ochronę podczas długotrwałego przebywania na słońcu, ale też osłania oczy przed oślepiającymi promieniami słonecznymi i stanowi świetne uzupełnienie stroju roboczego prawdziwego profesjonalisty.

Oferujemy czapki z daszkiem od czołowych, renomowanych producentów – najczęściej są to produkty Carhartt, Dassy Workwear, Engelbert Strauss oraz Snickers Workwear, ale także Helly Hansen i Fristads – stale pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty. Wśród różnorodnych modeli czapek z daszkiem znajdą Państwo zarówno czapki klasyczne, jak i modele trucker – wykonane z siateczki i szczególnie przewiewne. Czapki z daszkiem w ofercie balticbhp.pl mogą być kolorowe oraz stonowane, z dużymi naszywkami lub niewielkim logo producenta. Większość czapek z daszkiem jest regulowana w obwodzie, a ponadto cechuje się dużą funkcjonalnością. Niektóre czapki wyposażone są w specjalną taśmę odprowadzającą wilgoć i neutralizującą nieprzyjemny zapach. Oprócz czapek z daszkiem dla dorosłych, w ofercie balticbhp.pl znajdą Państwo również czapki z daszkiem dla dzieci – w mniejszych rozmiarach i z kolorowymi nadrukami. Dziecięce czapki z daszkiem doskonale sprawdzą się dla pociech, które uwielbiają pomagać przy pracy i chcą wyglądać przy tym profesjonalnie. Polecanym modelem czapek są także czapki z daszkiem w odblaskowych kolorach, zapewniające widoczność i bezpieczeństwo w środowisku pracy.

W wiosenne i letnie dni szczególnie chętnie wybieramy czapki z daszkiem, aby chronić głowę przed szkodliwym promieniowaniem – dlatego zachęcamy do wybrania czapki z naszej oferty, ponieważ dobraliśmy dla Państwa zarówno modele klasyczne, jak i niezwykle przewiewne czapki z daszkiem. Nie jest dla nas problemem dobranie czapki z daszkiem nawet dla najbardziej wymagającego Klienta. Pamiętaj, że zawsze chętnie pomożemy dopasować Ci właściwy model i odpowiemy na wszystkie pytania!

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!